پایگاه خبری افق به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ‘نامدار عبدالهیان’ با اشاره به انعقاد قرارداد دو ماه پیش وزارت آموزش و پرورش با شرکت آتیه سازان حافظ برای این منظور افزود: آخرین مهلت برای ثبت نام بازنشستگان فرهنگی در سایت آتیه سازان حافظ، امروز ۲۶ مرداد تعیین شده بود که با هماهنگی های به عمل آمده با مدیران شرکت آتیه سازان حافظ، این مهلت سه روز دیگر تا روز شنبه ۲۹ مرداد تمدید شد.
وی با تاکید بر اینکه این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد، یادآور شد: وزارت آموزش و پرورش توجه ویژه ای به بازنشستگان فرهنگی دارد به همین منظور برای پیگیری و انعقاد این بیمه ساعتها کار کارشناسی برای فرهنگیان بازنشسته انجام داده است.
مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ایجاد ۲۰ پایگاه ثبت نامی در مناطق ۲۰ گانه تهران خبر داد و گفت: این پایگاه ها به طور عمده در ادارات آموزش و پرورش مناطق تهران مستقر هستند و بازنشستگان از امروز می توانند ثبت نام را خود را آغاز کنند.
عبدالهیان از همکاران فرهنگی بازنشسته خواست برای تسریع در انجام بیمه طلایی خود در مهلت باقی مانده همکاری لازم را در امر ثبت نام داشته باشند.