چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹ / ۱۸:۵۲:۴۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۶

مخالفت استانداری تهران با حذف تمام دوربرگردان‌های شهر

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: استانداری تهران با حذف تمام دوربرگردان‌های شهر در صورت عدم نصب پل‌‌های غیر همسطح مخالف است. محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حذف دوربرگردان‌های شهر تهران اظهار داشت: باید موردی نسبت به جمع‌آوری دوربرگردان‌ها اقدام شود و اینکه اعلام می‌شود همه دوربرگردان‌ها در شهر تهران مناسب نیست […]

معاون عمرانی استاندار تهران گفت: استانداری تهران با حذف تمام دوربرگردان‌های شهر در صورت عدم نصب پل‌‌های غیر همسطح مخالف است.

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره حذف دوربرگردان‌های شهر تهران اظهار داشت: باید موردی نسبت به جمع‌آوری دوربرگردان‌ها اقدام شود و اینکه اعلام می‌شود همه دوربرگردان‌ها در شهر تهران مناسب نیست منطقی و کارشناسی نیست.

وی ادامه داد: هریک از دوربرگردان‌ها را باید با توجه به بار ترافیکی که ایجاد کرده است بررسی و نسبت به جمع‌آوری برخی از آن‌ها اقدام کنند.

معاون عمرانی استاندار تهران بیان داشت: مسلماً حذف دوربرگردان‌ها مشکلی را از سطح شهر کم می‌کند و زمان ایستادن در پشت چراغ قرمز را کاهش می‌دهد.

محمودی با تأکید بر اینکه حذف هریک از دوربرگردان‌ها نیاز به کار کارشناسی دارد یادآور شد: بعضی از دوربرگردان‌ها موجب افزایش ترافیک در سطح شهر شده است.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید