ترویج فساد و فحشا توسط مرد زن نما | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:77465
پ

ترویج فساد و فحشا توسط مرد زن نما

رییس پلیس فتای البرز از دستگیری عامل انتشار فساد در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهم اقرار کرد به راحتی تغییر هویت داده و از کاربران اخاذی کردم.

سرهنگ نیکنام با بیان اینکه در پی رصد سایت ها و پایش فضای مجازی کارشناسان این پلیس در سایتی عمومی ، پروفایل شخصی را شناسایی که اقدام به درج مطالب خلاف عفت کرده بود، گفت: این فرد که خود را خانمی جوان معرفی کرده بود با ارسال پیام های مستهجن به کاربران، علاوه بر دریافت شارژ از آنان اقدام به ترویج فساد و فحشا می کرد ، که با انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم در کرج شناسایی و سریعاً دستگیر شد.

وی افزود: متهم در خصوص بزه انتسابی اظهار بی اطلاعی می کرد ولی در بررسی های صورت گرفته مشخص شد که وی از طریق گوشی تلفن همراه خود به اینترنت وصل و با بارگزاری مطالبی مستهجن و نیز برقراری ارتباط با کاربران در خصوص مسایل غیراخلاقی اقدام به دریافت شارژ تلفن می کرده است .

نیکنام تصریح کرد: متهم پس از رویت مستندات به جرم خود اعتراف و اظهار داشت خود را در فضای مجازی به عنوان دختر معرفی و از این طریق از کاربران اخاذی می کرده است.

رییس پلیس فتا البرز هشدار داد: به افرادی که در فضای مجازی با آنها آشنا می‌شوید، اعتماد نکنید. زیرا در این فضا کلاهبرداران و شیادان به راحتی می‌توانند تغییر چهره دهند و از اعتماد شما سوءاستفاده کنند.

ایسنا

کلیدواژه : پلیس فتامستهجن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید