جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۲۱:۳۲:۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۷

یعقوب محبوب‌وند یکی از پیشکسوتان وزنه برداری طی نزاعی در مقابل درب منزلش به قتل رسید.

در فاصله دو هفته از قتل روح الله داداشی، قهرمان سابق وزنه برداری کشور مان در یک نزاع خیابانی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید. به گزارش سرویس ورزشی برنا، یعقوب محبوب‌وند یکی از پیشکسوتان وزنه برداری طی نزاعی خیابانی در مقابل درب منزلش به قتل رسید. این اتفاق در شهریار کرج اتفاق افتاده و مقتول با […]

در فاصله دو هفته از قتل روح الله داداشی، قهرمان سابق وزنه برداری کشور مان در یک نزاع خیابانی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برنا، یعقوب محبوب‌وند یکی از پیشکسوتان وزنه برداری طی نزاعی خیابانی در مقابل درب منزلش به قتل رسید.

این اتفاق در شهریار کرج اتفاق افتاده و مقتول با ضربات قمه دو فرد ناشناس به قتل رسیده است.

ضمنا شرکت فرهنگی ورزشی سایپا و باشگاه سایپا بعد از شنیدن این خبر تاسف انگیز، بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

“خبر قتل قهرمان پیشکسوت ورزش سایپا و پهلوان ایران عزیزمان، مرحوم یعقوب محبوب وند موجب تاسف شدید جامعه کارگری گروه خودروسازی سایپا به ویژه موجب تالم سرمایه های ورزشی سایپا شد.

مرحوم محبوب وند با سابقه چند سال عضویت در تیم کارگری سایپا و قهرمان وزنه برداری کارگران کشور، محبوب دل و دیده های هزاران کارگر زحمتکش خطوط تولید گروه صنعتی سایپا محسوب می شد که سابقه درخشانی در جمع صمیمی ورزش پیشکسوتان کشور داشته و کسب عناوین قهرمانی وزنه برداری از زمان نوجوانی، جوانی و پیشکسوتی نشانگر تداوم عشق و علاقه آن مرحوم به ورزش و حضور در قله افتخارات ورزشی بوده است.

در حالیکه ذائقه و خاطره مردم عزیز استان البرز و کشورمان از قتل قویترین مرد ایران، مرحوم “روح الله داداشی ” تلخ بود و بهت عظیمی سراسر سرزمینی را که مردمانش پاسبان مهرند و خاکش را به یکرنگی و همدلی بارور ساخته اند فرا گرفته بود، شاهد انتشار خبر قتل همکار و همراهمان، مرحوم “یعقوب محبوب وند ” به دست اشرار انسان نما هستیم!

باشگاه سایپا ضمن گرامیداشت خاطره ماندگار این دو فرزند ایران سرافراز و البرز قهرمان، از سوی پیشکسوتان ورزش سایپا و اعضای تیم های سی و سه گانه خود و اعلان انزجار از عاملین این فعالیت ها از قوه قضاییه و نیز نیروی انتظامی در خواست دارد، با مسببین چنین قتل های ناجوانمردانه ای در اسرع وقت برخورد نموده و آن را به اشد مجازات برساند. “

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید