سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۴۰:۳۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۲۴

اعلام حضور جبهه پایداری انقلاب اسلامی کمک بزرگی به جریان عظیم اصولگرایی است.

حجت‌الاسلام شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در جمع خبرنگاران در حاشیه همایش جبهه پایداری در خصوص تشکیل جبهه پایداری انقلاب اسلامی اظهار داشت: نام و ماهیت این جبهه بر روی اسمش موجود است، یعنی این گروه بر گفتمان امام(ره) و انقلاب اسلامی پایداری می‌کنند. وی گفت: کسانی که القا می کنند این جبهه […]

حجت‌الاسلام شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در جمع خبرنگاران در حاشیه همایش جبهه پایداری در خصوص تشکیل جبهه پایداری انقلاب اسلامی اظهار داشت: نام و ماهیت این جبهه بر روی اسمش موجود است، یعنی این گروه بر گفتمان امام(ره) و انقلاب اسلامی پایداری می‌کنند. وی گفت: کسانی که القا می کنند این جبهه در موازی حرکت اضلاع دیگر اصولگرایی است، حرف درستی نمی‌زنند، اینکه عده‌ای آمده‌اند و گروه ۷و ۸ و۱۵ نفره درست کرده‌اند معنایش این نیست که افراد و گروه‌های دیگر اصولگرا نیستند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: عده‌ای چشم پرکن شده‌اند، البته محترم و عزیز هستند و برخی سعی دارند فقط آنها را اصولگرا معرفی می‌کنند، ولی اعلام حضور جبهه پایداری انقلاب اسلامی کمک بزرگی به جریان عظیم اصولگرایی است.

حجت‌الاسلام شجونی، جایگاه جامعتین را در میان اصولگرایان بسیار محترم دانست و افزود: روحانیت هیچگاه دغدغه سهم خواهی نداشته است، بنابراین همه این برنامه‌ها در راستای وحدت هر چه بیشتر اصولگراها است.

وی با بیان اینکه عده‌ای شکست خورده قصد زیر سؤال بردن فضای انتخابات را دارند، گفت: افرادی که آبرو و سابقه خود را خراب کرده‌اند و مهره جرج سوروس یهودی و صهیونیست‌ هستند و از بدنه نظام توسط مردم حذف شده‌اند، به هیچ وجه کاری نمی‌توانند بکنند، کسی منتظر اینها نیست، اینها در فرصتی که برای خدمت به مردم داشتند به مردم و نظام خیانت کردند در مجلس ششم چه کارها که نکردند.

دبیرکل جامعه وغاظ تهران تصریح کرد: در هیچ کشوری مرسوم نیست که عده ای به حاکمیت برسند و درون آن بر علیه حکومت حرکت کنند و به نوعی اپوزیسیون حاکمیت را تشکیل دهند، ولی آقایان در مجلس ششم و دوره دوم خرداد این کارها را کردند و دشمن را شاد کردند حیثیت نظام را زیر سؤال بردند.

حجت‌الاسلام شجونی افزود: هیچ کس منتظر بازگشت آنها به قدرت نیست، مگر بهائیان، سلطنت طلب‌ها، منافقین و عده‌ای منحرف و خود فروخته؛ آنها البته بوی کباب استشمام کرده‌اند، در حالیکه از کباب خبری نیست، بلکه خر داغ می‌کنند و این سخنان و اقدام آنها راه به جایی نخواهد برد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید