پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۰۸:۲۰:۲۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۲۲:۲۰

با تعیین رقم ۴۵ میلیارد تومان ، باشگاه پرسپولیس دومین باشگاه گران‌قیمت آسیا می‌شود

مدیرعامل سازمان فرابورس، قیمت ۴۵ میلیارد تومانی را رقمی مناسب برای فروش پرسپولیس می‌داند. به گزارش خبرآنلاین؛ مصطفی امیدقائمی مدیرعامل سازمان فرابورس تعیین قیمت ۴۵ میلیارد تومان برای پرسپولیس و ۴۳ میلیارد تومان برای استقلال را مناسب می‌داند. او می‌گوید: «این رقم را هیات عالی واگذاری تعیین کرده است. آن‌ها این رقم را اعلام کردند. […]

مدیرعامل سازمان فرابورس، قیمت ۴۵ میلیارد تومانی را رقمی مناسب برای فروش پرسپولیس می‌داند.
به گزارش خبرآنلاین؛ مصطفی امیدقائمی مدیرعامل سازمان فرابورس تعیین قیمت ۴۵ میلیارد تومان برای پرسپولیس و ۴۳ میلیارد تومان برای استقلال را مناسب می‌داند. او می‌گوید: «این رقم را هیات عالی واگذاری تعیین کرده است. آن‌ها این رقم را اعلام کردند. البته وقتی راه‌آهن را ۱۰ میلیارد تومان خریدند، به نظرم رقم ۴۵ میلیارد تومان برای پرسپولیس، رقم زیادی نیست.»
او در مورد این‌که آیا تا به حال کسی خواستار خریداری استقلال یا پرسپولیس شده است یا نه می‌گوید: «این ارقام را تازه اعلام کرده‌ایم. از امروز به بعد تازه خریداران می‌آیند. تا حالا که پیشنهاد خاصی نشده. معمولا در چنین واگذاری‌هایی، همه چیز در روز معامله مشخص می‌شود. فعلا که با ما تماس نگرفته‌اند.»
سازمان فرابورس با تعیین رقم ۴۵ میلیارد تومان برای پرسپولیس، این باشگاه را رسما دومین باشگاه گران‌قیمت آسیا کرد. اگر کسی پیدا شود که پرسپولیس را ۴۵ میلیارد تومان بخرد، این باشگاه دومین باشگاه گران‌قیمت آسیا می‌شود چراکه در کل آسیا تنها الهلال عربستان است که با قیمت ۶۰ میلیون دلار، بالاتر از پرسپولیس قرار دارد. امیدقائمی در این مورد می‌گوید: «این بستگی دارد که خریدار از برند باشگاه چگونه استفاده کند. کسی که برند باشگاه را می‌خرد می‌تواند حتی بانکی با این نام تاسیس کند که این خودش سود زیادی دارد.»
مدیرعامل سازمان فرابورس در پایان گفت‌وگویش با خبرآنلاین، در مورد تاریخ واگذاری این دو باشگاه نیز می‌گوید: «تاریخ واگذاری استقلال و پرسپولیس هنوز مشخص نشده است. هیات عالی واگذاری در مورد این موضوع تصمیم‌گیری خواهد کرد و ما تاریخی که تعیین می‌شود را اعلام می‌کنیم.»

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید