سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۴۳:۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۰ - ۹:۱۹

رستم قاسمی به عنوان وزیر نفت به مجلس معرفی می شود

وزرای “صنعت، تجارت و معدن” ، “کار و تعاون و رفاه” ، “نفت” و “ورزش و امور جوانان” امروز سه شنبه به مجلس معرفی می‌شوند. به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری امروز سه شنبه وزرای “صنعت، تجارت و معدن” ، “کار، تعاون و رفاه” ، “نفت” و “ورزش و امور جوانان” […]

وزرای “صنعت، تجارت و معدن” ، “کار و تعاون و رفاه” ، “نفت” و “ورزش و امور جوانان” امروز سه شنبه به مجلس معرفی می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری امروز سه شنبه وزرای “صنعت، تجارت و معدن” ، “کار، تعاون و رفاه” ، “نفت” و “ورزش و امور جوانان” را به مجلس معرفی می کند.

براساس آخرین خبرها، عبدالرضا شیخ الاسلامی به عنوان وزیر کار، تعاون و رفاه، مهدی غضنفری به عنوان وزیر صنعت، تجارت و معدن، محمد عباسی به عنوان وزیر ورزش و امور جوانان، رستم قاسمی به عنوان وزیر نفت به مجلس معرفی می شوند.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید

تعداد نظرات منتشر شده: 2
 • فضيلت
  ۶ / مرداد / ۱۳۹۰

  باسلام
  امیدواریم با حضور وزیر جدید نفت
  شرکت ملی پخش فراورده های نفتی که کماکان با گذشت بیش از ۶ سال هنوز در تیول حزب مشارکت قراردارد و نیروهای حزب الهی و نخبه های دانشگاهی کماکان مورد بی مهری و در انزوا قرار دارند از انزوا خارج شوند و فضای عمل از دیپلمه های مشارکتی بی سواد گرفته شود و به طیف گسترده ای از فوق لیسانسها و لیسانسهای نخبه و حزب الهی که مورد ناجوانمردانه ترین بی مهریها قرار گرفته اند باز گردانده شود.
  چه خوب است قدری راجع به شرایط نخبه های علمی در شرکت بی سواد پخش تحقیق شود و ملاحظه گردد که بخصوص چه بلایی سر نخبه های اصولگرا می آید.

 • يكي از كاركنان سابق انبار نفت شماره يك مشهد
  ۷ / مرداد / ۱۳۹۰

  جدیدا خبردار شدم که رئیس سابق انبار نفت مشهد را که یکی از چهره های اصولگرا و نخبه علمی
  بارتبه علمی شاگرد اول فوق لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه علامه طباطبایی است را مدیر فعلی شرکت پخش
  که از وابستگان به جبهه مشارکت می باشد را در یک سمت بسیار نازل عملیاتی با گروه ۱۴ منصوب نموده است.
  این در حالی است که برابر دستورالعمل وزارت نفت نخبگان علمی با مدرک لیسانس در بدو خدمت امکان پست شدن برروی گروه ۱۶ را دارا می باشند در صورتی که نامبرده فوق لیسانس نخبه و دارای مقاله چاپ شده تخصصی در همایشهای صنعت نفت و با سابقه اداره موفق تاسیسات نفت مشهد و سرپرستی شرکت نفت یکی از شهرستانهای خراسان می باشد را صرفا بدلیل ناگفته و نانوشته اصولگرایی از سال ۸۸ مورد غضب قرار داده است و متاسفانه با طرح موضوع جریان انحرافی میدان عمل سبزها در شرکت پخش وسعت بیشتری یافت و با جسارت بیشتری حملات خودرا به نیروهای اصولگرا آغاز نموده اند.
  از وزیر جدید نفت می خواهیم که درخصوص این سید اولاد امام هشتم تحقیق نماید و ببیند که آیا جز فعالیت نامبرده در ستاد انتخابات دکتر احمدی نژاد در سال ۸۸ جرم دیگری هم دارد یاخیر؟
  اولا چرا نامبرده را که دست برخی از … رااز تعرض به بیت المال کوتاه نمود را در آستانه انتخابات دهم ریاست جمهوری از مشهد دور نمود و به تربت جام تبعید کرد و بعد همان افرادی را که جرمشان در کمیته تخلفات شرکت نفت مشهد محرض و به اخراج محکوم شده بودند برگرداند.
  چرا فردی را جانشین وی ساخت که دیپلم اکابر بود و به لحاظ اخلاقی و تربیتی … (بهتر است درخصوص جانشین وی از سایر پرسنل سابق انبار یک هم خودتان سوال کنید که آیا او با کلماتی کمتر از ناسزاهای ناموسی با کارکنان سخن می گفته یا نه)
  و تنها حسن او این بود که سبز بود و پسرش هم در خلال اغتشاشات ۸۸ بازداشت گردید و خدا بما رحم کرد که بازنشست شد.
  آقای وزیر سید هرگز بما توهین نمی کرد
  سید به نظرات ما توجه می کرد
  سید برای گرفتن حقوق مادی ما از پیمانکار و شرکت نفت از خرج آبروی خودش کوتاهی نمی کرد
  هیچ پیمانکاری سید را شارژ نمی کرد که حتی جرات طرح چنین پیشنهادی را نداشت
  هیچ پیمانکاری برای سید تریاک رشوه نمی داد
  سید بین ما باند و گروه نداشت و به هرکسی به میزان تلاش و کارش ارزیابی می کرد و و و
  چه خون دلی باید خورد وقتی که می بینیم پس از گذشت ۶ سال از روی کار آمدن دولتی اصولگرا هنوز تفاله های بی سواد مشارکت در ادارات مشهد جولان می دهند و نیروهای متعهد و متخصص و ولایی از کمترین حقوق مسلم اداری محروم و منزویند و در سایه حکومت آنها کماکان باید عنصری بنام پیمانکار در یک بازی صوری حق و حقوق ما پیمانکاران را چپو کند.
  بزودی درد دلهای بیشتری خواهیم نمود که همه آنها با کمی تحقیق قابل رسیدگیند.