مدتی قبل بود که جرج لوکاس خالق سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» و یکی از تاثیرگذارترین چهره‌ها در صنعت سینما، با اعلام خبر بازنشستگی و فروش استودیوی خود به «والت دیسنی» تمام هوادارانش را غافلگیر کرد. در حالی که این روزها مسئولین «لوکاس فیلمز» و طرفداران جنگ ستارگان (با نام درست‌تر جنگ‌های ستاره‌ای) در تلاشند تا کارگردانی تازه را برای ساخت فیلم هفتم از این سری پیدا کنند، لوکاس برای رسانه‌ها سورپرایز تازه‌ای دارد: ازدواج!
به گزارش کافه سینما، لوکاس ۶۸ ساله پیش از این تنها یک‌بار و در سال ۱۹۶۹ با ماریسا گریفین ازدواج کرده‌است. زندگی این زوج هالیوودی پس از ۱۴ سال به جدایی انجامید، اما برای ماریسا جایزه اسکار را به‌خاطر تدوین قسمت اول جنگ ستارگان به همراه داشت. همان‌طور که لوکاس بعد از دو دهه به ساخت سه‌گانه‌ای تازه برای حماسه‌ی علمی-تخیلی‌اش روی آورده بود، این روزها بیش از هر چیز به ازدواج فکر می‌کند. اما سوال اینجا است که عروس کیست؟
هرجا صحبت از جرج لوکاس باشد، پای استیون اسپیلبرگ رفیق و همکار قدیمی او هم به میان می‌آید، حتی اگر بحث ازدواج باشد. همسر جدید لوکاس هم کسی نیست جز ملودی هابسن رئیس هیئت مدیره‌ی «دریم وکز اینیمشین» استودیوی فیلمسازی اسپیلبرگ. البته این تنها مشغله‌ی کاری خانم هابسن ۴۳ ساله محسوب نمی‌شود. هابسن که فارغ‌اتحصیل رشته‌ی هنر ازدانشگاه پیرنستن می‌باشد، علاوه بر دریم ورکز ریاست هیئت مدیره‌ی کتابخانه عمومی شیکاگو، مدیریت مجموعه تجاری “استارباکس”، مدیریت مجموعه “استی لادرز” و شرکت سرمایه‌گذاری “آریل” را هم بر عهده دارد. هابسن که با حضور در برنامه‌های تلویزیونی  چهره‌ای شناخته شده برای مردم به حساب می‌آید و یکی از چهره‌های موثر در فرهنگ و اقتصاد امروز آمریکا است که رسانه‌ها افق‌های گسترده‌تری را هم برایش پیش‌بینی می‌کنند.
جرج و ملودی از سال ۲۰۰۶ با یکدیگر آشنا شده‌اند و بعد از هفت سال آشنایی، ملودی به خواستگاری خالق جنگ ستارگان جواب مثبت داده‌ و این زوج به‌زودی زندگی تازه‌ای را در کنار یکدیگر آغاز خواهند کرد. خبر نامزدی این لوکاس و هابسن ساعاتی قبل رسما توسط سخنگوی «لوکاس فیلمز» اعلام شده‌ و هنوز جزئیات دیگری از مراسم ازدواج این زوج در دسترس نیست.