مظاهری در این دیدار خطاب به رویانیان گفت: دوازده سال پیش در فوتبال کلیه‌ام آسیب دید و نظر پزشکان این بود که دیگر بازی نکنم اما من به کارم ادامه دادم و وضعیتم بدتر شد. ‌۱۲ سال است که تحت درمانم و تا امروز خانه و ماشینم را فروخته‌ام. پیوند کلیه هم انجام داده‌ام اما بدنم کلیه جدید را قبول نکرده‌است. من از شما تشکر می‌کنم که بزرگی خود را به من نشان دادید و من را مورد لطف خود قرار داده‌اید. هیچ وقت کار شما را فراموش نخواهم کرد.

پس از این‌ که وحید مظاهری از رویانیان به خاطر این اقدامات تشکر کرد، مدیر عامل پرسپولیس این اقدام را وظیفه‌ اخلاقی، فرهنگی و انسانی خود دانست و گفت: این اقدام وظیفه‌ ما بود که باید آن را انجام می‌دادیم. تا جایی هم که توان داشته باشیم از مظاهری حمایت خواهیم کرد.

بهروز برومند پزشک معالج مظاهری نیز با تشکر از عیادت رویانیان گفت: هزینه‌ کامل درمانی مظاهری ۱۵۰ میلیون تومان است. کلیه پیوندی، توسط بدن قبول نشده و باید تجویز دیگری داشته باشیم. تا امروز به دلیل هزینه‌ سنگین درمانی داروهای لازم تجویز نشده و اگر مشکل مالی وجود نداشته باشد می‌توانیم داروهای بهتری تجویز کنیم.
رویانیان نیز با اعلام حمایت از مظاهری، از پرسنل بیمارستان و دکتر برومند نهایت تشکر را داشت.
همچنین به این دلیل که وحید مظاهری بیمه تأمین اجتماعی نیست، از پرسپولیس خواست تا از طریق شرکت پیشکسوتان این باشگاه بیمه شود که، “شیرینی” سرپرست پرسپولیس در این‌باره نیز از این فوتبالیست سابق حمایت کرد.
محمد رویانیان درباره عیادتش از وحید مظاهری اظهار کرد: نباید در زمانی این اتفاق‌ها بیفتد که یک برنامه‌ی تلویزیونی یا رسانه‌ها از فوتبالیست‌های ما صحبت کرده باشند. باید قبل از این‌که رسانه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی جویای اهالی فوتبال شوند، خود سیستم کارش را انجام دهد و در پی بازیکنان گذشته‌اش باشد. اگر برنامه ۹۰ از احوال وحید مظاهری چیزی نمی‌گفت معلوم نبود آینده‌ او و امثال او چه می‌شد.

وی درباره‌ چالش پیش آمده خود و عادل فردوسی‌پور در برنامه ۹۰ بیان کرد: از آقای فردوسی‌پور متشکرم؛ چرا که کمک او باعث شد تا امروز به عیادت وحید مظاهری بیاییم. فردوسی‌پور وجدان بیدار فوتبال و نماد رسانه‌های ورزشی است و حق انتقاد دارد. او می‌تواند مسائل چالشی را مطرح و نکات مورد نظرش را نقد کند اما باید مشکلات مدیران، مربیان و بازیکنان را نیز درک کند و بداند این افراد زیر چه فشارهایی هستند.

رویانیان ادامه داد: نباید وضعیت به گونه‌ای پیش برود که حرمت‌ها شکسته شود. به نظر من نباید “در” انتقاد بسته باشد. ما از انتقادهای سازنده استقبال می‌کنیم. اتفاقی نیز که در برنامه ۹۰ افتاد جالب نبود و امیدوارم تکرار نشود. من از فردوسی‌پور متشکرم و امیدوارم ما را درک کند؛ چرا که ما از انتقادهای سازنده در راستای پیشرفت فوتبال استفاده خواهیم کرد.

سایت باشگاه پرسپولیس