پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۲:۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۹

جهیزیه بسیار سخاوتمندانه این مرد به دخترش! +تصاویر

در چین رقایت بر سر دادن جهیزیه و مهریه های سنگین بین افراد ثروتمند بالا گرفته است بگونه ای که یک میلیاردر چینی جهیزیه ای عجیب و غریب برای دخترش تهیه کرده است.

ه گزارش دیلی میل، یک نجیب زاده ثروتمند چینی جهیزیه ای به ارزش ۱۰۰ میلیون پوند شامل ۴ جعبه جواهرات طلا، سهام، یک دفترچه حساب با موجودی ۲ میلیون پوند و چندین خانه به مناسبت عروسی دخترش به او داد.

این جهیزیه عجیب روز یکشنبه در پایان ضیافت هشت روزه در شهر سیزائو شهرستان جینجیانگ استان فوجیان چین برای نمایش گذاشته شد.

Wu Duanbiao رئیس کارخانه سرامیک Fujian Wanli Group املاک و مستغلاتی شامل یک فروشگاه خرده فروشی در گوانگژو، ویلاهای المپیک و عمارت واندا را به دامادش اهدا کرد.

مهریه های سنگین از سنت های قدیمی فوجیان بخصوص در مناطق Shishi و Jinjiang به حساب می آید که به عنوان پشتوانه ای برای عروس قرار داده می شود.

از مهریه این دختر خانم حرفی به میان نیامده است ولی قطعا با چنین جهیزیه ای باید انتظار مهریه ی بسیار سنگینی داشت بطوری که در مراسم ازدواج یک بیلیونر در چین مهریه ی دختر به میزان بیش از ۲ بیلیون یوان و در مراسم دیگری ۲.۵ بیلیون یوان تعیین شده بود.

 

 

 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید