• هر گروهی در انتخابات بیاید، مهم نیست چون فعلاً خوش‌نام‌ترین گروه، اصولگراها هستند و مردم آنها را تایید می‌کنند. هرگروهی که می‌خواهد بیاید باید ارزیابی کند که آیا مقبولیت مردمی دارد یا نه؟ برخی که سابقه بد دارند، در فتنه بودند، اسرائیل و آمریکا را خوشحال کردند و … برای چه باید بیایند؟ هستند افرادی که زمان انتخابات قلقلک می‌دهند یعنی وقتی سفره انتخابات پهن می‌شود، پررو می‌آیند سر سفره می‌نشینند و می‌گویند حاجی ما هم هستیم! اینها مصداق «به طواف کعبه رفتم به حرم راهم ندادند، که برون در چه کردی که درون خانه آیی» هستند. اینها در انتخابات قبلی چه کردند؟ عکس‌ها، نوشته‌ها و همه چیزشان مشخص است، در مجلس ششم چه کردند؟ در شورای شهر چه کردند؟ به داخل حاکمیت آمدند و تبدیل به اپوزیسیون شدند، تحصن کردند، فحش نوشتند و در عین حال ریاست قوای مجریه و مقننه را هم داشتند. اینها چه گلی بر سر مردم زدند که باز بیایند؟ تازه پر رویی هم می‌کنند و شرط و شروط می‌گذارند. شورای نگهبان نمی‌گذارد، هر کسی به انتخابات بیاید.
  • {در واکنش به اینکه اگر توبه کنند، چطور؟} اگر کسی بیاید در خانه شما و کیف و کفش شما را بدزدد، حاضر هستید که یک بار دیگر به خانه دعوتش کنید؟ شما خبرنگارها، یک چیزتان می‌شود‌ها. مگر نمی‌بینید که عبدالله نوری و موسوی خوئینی‌ها می‌آیند و شرط می‌گذارند. بعضی چیزها قابل وصل کردن به هم نیست. بعضی‌ها دوست دارند که دوباره در خیابان بلوا شود، بسیجی‌ها شهید شوند و …. باور کنید برخی به دنبال این هستند.
  • اصلاح طلبان غلط می‌کنند در انتخابات شرکت کنند. برای چه بیایند، یک روز می‌گویند آقای نجفی بیاید، یک روز می‌گویند معاون اول خاتمی بیاید، برای چه بیایند؟ مگر قحط الرجال داریم ؟ یعنی آدم درست و حسابی نداریم که اینها بخواهند بیایند؟ نکند می‌خواهید کدیور و مهاجرانی را از لندن بیاورید؟ بگذاریم اصولگراها بیایند که همه آنها را تایید می‌کنند.
  • تمام مدت می‌گوییم انحراف و جریان انحرافی، اما اسم نمی‌آوریم. می‌گوییم لیدر جریان انحرافی؛ چه کسی لیدر است؟ رئیس‌جمهور ۷ سال است که می‌گوید ۳۰۰ اسم در جیب من است. آقای رئیس جمهور این اسامی را از جیبت در بیاور. با این حرف‌های مبهم ، اقدامات مفید را به زیر سوال می‌بریم. بس است انحراف و لیدر جریان انحرافی. برخی افراد انحرافی در مجلس و در دولت حضور دارند، این بی شرف‌ها همه جا هستند.
  • الان کلی “ط-ج” ، “د – ر” و… در زندان هستند ، باید آنها را محاکمه کرد و پول ملت را از آنها گرفت. وا… بد است که رئیس‌جمهور بگوید اسامی ۳۰۰ نفر در جیب من است. در جیب تو چه می‌کند؟ این ۳۰۰ نفر باید معرفی شوند تا پول طلبکارها را بدهند، در جیب بودن آنها که مشکلی را حل نمی کند. همین رئیس همه روسای بانک‌ها اسمش چه بود؟ همین خاوری، ته ریش سفید می‌گذاشت و پیش نمازی می‌کرد. کشمیری هم در دفتر شهید رجایی پیش نمازی می‌کرد و بعد او را شهید کرد. کلاهی هم آمد و حزب جمهوری اسلامی را منفجر کرد. ما خیلی ضرر کردیم. من به بیروت سفر کرده بودم و دیدم که اسرائیل و آمریکا چقدر برای پیدا کردن حسن نصرالله هزینه کرده بودند.
  • جو جامعه که بر کاکل برخی اصولگرایان می‌چرخد مثلا اگر آقای ولایتی وارد صحنه شود، مردم به او رای می‌دهند تا به کاندیدای دولت. هنوز در این مورد نمی‌توانم صحبت کنم و باید منتظر باشیم که چه می‌شود.
  • احمدی نژاد اول رای اصولگرایان را گرفت و الان می‌گوید که من مجبور بودم! فردی در سایه دیوار می‌خوابد و فکر می‌کند سایه خودش است البته من نمی‌خواهم به کسی اهانت کنم و هدفم این است که بگویم نباید از قدرت مغرور شد. اینها باید بدانند که قدرت، غرور می‌آورد و غرور سقوط را به دنبال دارد.
  • آقای رئیس‌جمهور نباید خانم دستجردی را برمیداشت. یادتان رفته که متکی را چطور بر داشت؟ برکناری اینگونه وزرا که در دولت کار و تلاش می‌کنند، درست نیست. وقتی اینطوری با حیثیت و آبروی افراد در جامعه و مهمتر از آن نزد خانواده‌هایشان بازی می‌کنند، دیگر کسی حاضر نمی‌شود با دولت همکاری کند. دولت مراعات شئون افراد را در این برکناری‌ها نکرد. این خیلی بد است که وسط سخنرانی متکی به او بگویند تو دیگر وزیر نیستی و حرف نزن؛ آن هم در یک کشور خارجی! اینجا نظام جمهوری اسلامی است و این همه شهید دادیم پس باید اخلاقی باشیم. خانمی که با مخالفت برخی مراجع در نهایت وزیر شد را به خاطر اختلاف بر سر ارز و اینکه پرسید چرا ارز تخصیص یافته به موارد دارویی چرا خرج خرید زین اسب شد؟ برکنار کردند. رئیس جمهور باید فکری برای آینده بکند.
  • روزنامه آرمان