جمعه, ۱۴ آذر ۱۳۹۹ / ۲۰:۴۵:۱۶
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۵

هاشمی:ائتلاف ۲+۱ اقدامی جهت هم‌افزایی است

یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه موضوع ائتلاف حداد عادل با قالیباف و ولایتی در دستور کار این فراکسیون نبوده است گفت: با وجود اینکه ائتلاف اقدام خوبی است اما فراکسیون اصولگرایان قبل از این ائتلاف جمع‌بندی خاصی در این رابطه نداشته است.

مهدی هاشمی، در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ائتلاف آقایان حداد عادل و قالیباف و ولایتی فی‌نفسه و بالذات اقدامی خوب و درجهت هم‌افزایی است و می‌توان از آن با عنوان اقدام میمون و مبارک نام برد.

وی ادامه داد: با وجودی که این ائتلاف در جهت جلوگیری از واگرایی و تقویت هم‌افزایی اصولگرایان است ولی در مورد صحت و سقم اخبار منتشر شده در مورد جزییات این ائتلاف نمی‌توان اظهار نظری دقیقی داشت.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان تاکید کرد که هرگونه اقدامی برای جلوگیری از واگرایی اصولگرایان و رسیدن به کاندیدای واحد امری مثبت به شمار می‌رود.

هاشمی در عین حال گفت که حداد عادل برای افزایش چتر ائتلاف با دیگران قطعا فکر و مشورت خواهد کرد و مذاکراتی خواهد داشت ولی رسانه‌ای کردن این موارد در شرایط کنونی بسیار زود است.

وی در مورد طرح موضوع ائتلاف ۲+۱در فراکسیون اصولگرایان گفت: این موضوع به صورت رسمی در دستور کار فراکسیون نبوده است ولی قبلا در مورد کلیات ائتلاف صحبت شده بود و طبق اطلاعاتی که دارم در هیات رییسه نیز بحث شده بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید