خبرگزاری فارس: جدول افزایش قیمت مسکن مهر آماده شد

جدول افزایش قیمت مسکن مهر از سوی کارشناسان وزارت راه و شهرسازی که براساس پیشرفت پروژه‌های مسکن مهر متفاوت خواهد بود آماده شده است.

 

این گزارش اضافه می‌کند: در این جدول براساس میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن مهر قرار است افزایش مسکن مهر نیز اعمال شود و به تایید یک مقام آگاه این جدول به زودی اعلام و ابلاغ می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، از آنجا که اعلام شده خبر افزایش قیمت مسکن مهر تنها باید از سوی نیکزاد اعلام شود به همین دلیل هیچ کدام از معاونان وی حق اعلام این خبر و جزئیات آن را ندارند.

 

پس از نوسانات نرخ ارز در ماه گذشته گمانه‌زنی‌ها در خصوص افزایش قیمت مسکن مهر با تائید مقامات مسئول وزارت راه و شهرسازی و برخی مدیران مانند مدیر عامل سابق پرند همراه شد.

بنابر این گزارش، این گمانه‌زنی‌ها با گذشت زمان رنگ واقعیت به خود گرفت و حتی از سوی شرکت عمران شهر جدید پرند نیز یک طرفه اجرا و میزان افزایش قیمت برخی واحدهای مسکونی مهر اعلام و حتی بر روی سایت مسکن مهر درج شد، اما پس از تنها چند ساعت این افزایش قیمت به یکباره از روی خروجی سایت شرکت عمران شهر پرند حذف شد.

این گزارش اضافه می‌کند: همین درج و حذف این افزایش قیمت مسکن مهر (خبر آن برای نخستین بار از سوی خبرگزاری فارس منتشر شد) باعث شد تا وزیر راه و شهرسازی با تایید این خبر اعلام کند افرادی که قسط چهارم خود را پرداخت کرده‌اند از افزایش قیمت مسکن مهر معاف خواهند بود.

نیکزاد ادامه داده بود که اگر قیمت‌ها بعد از پایان نوسانات دلار به ثبات برسد میزان افزایش قیمت مسکن مهر نیز مشخص می‌شود.

فارس