او قصد داشت تصویر را از طریق توئیتر برای یک زن ارسال کند اما چون زیاد به توئیتر وارد نبود ، تصویر به اشتباه برای همه کاربران عضو در صفحه اش ارسال شد و یک آبروی ریزی بزرگ به بار آمد.
 خبر استعفای ژنرال چهار ستاره ارتش آمریکا دیوید پترائوس از سمت ریاست سازمان سیا به دلیل فاش شدن ارتباط غیراخلاقی و خارج از ازدواج او با نویسنده متن زندگی نامه اش ، خانم پائولا برادول، دوباره پرونده ارتباط سیاستمداران مشهور با این ماجرا را مطرح کرد.

در این مطلب، برخی از معروف ترین سیاستمدارانی که نامشان به چنین موضوعاتی گره خورد، آمده است ، هر چند نام ها ، به این چند چهره محدود نیست:

ارتباط خارج از ازدواج ژنرال دیوید پترائوس رئیس سازمان سیا با خانم پائولا برادول نویسنده زندگینامه اش که منجر به استعفای او از این سمت شد.

“واسلاو کلاوس” به دلیل اتهامات به وی درباره روابط جنسی خارج از چارچوب ازدواج در سال های ۱۹۹۱ ، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۹ از ریاست جمهوری چک استعفا کرد.

موشه کاتساو (موسی قصاب) رئیس جمهور وقت اسرائیل عالی ترین مقام این رژیم بود که به دلیل رسوایی اخلاقی از سمت خود کناره گیری کرد.
دادگاهی در اسرائیل وی را در سال ۲۰۱۰ به دو مورد اتهام تجاوز در کنار اتهامات دیگر، مجرم شناخت.

موضوع تعرض “دومینیک استراوس کان” رئیس وقت صندوق بین المللی پول به یک کارگر زن در هتلی در آمریکا، باعث استعفای او از مسؤولیتش شد. اتهامی که البته با اما و اگرهای زیادی مواجه بود.

“انتونی واینر” نماینده حزب دموکرات آمریکا در مجلس نمایندگان پس از انتشار تصاویری غیراخلاقی از او ، از سمتش استعفا داد.
وی این تصاویر را از طریق شبکه اجتماعی توئیتر برای برخی از زنان ارسال کرد. وی همچنین اعتراف کرد اظهاراتش درباره هک صفحه اش در توئیتر، دروغ بوده است.
او قصد داشت تصویر را از طریق توئیتر برای یک زن ارسال کند اما چون زیاد به توئیتر وارد نبود ، تصویر به اشتباه برای همه کاربران عضو در صفحه اش ارسال شد و یک آبروی ریزی بزرگ به بار آمد.

“آرنولد شوارزنگر” بازیگر مشهور و فرماندار سابق ایالت کالیفرنیا آمریکا از همسرش ماریا شرایفر جدا شد.
این اقدام پس از آن روی داد که همسرش فهمید آرنولد یک دهه پیش با خدمتکارشان رابطه داشته و از او فرزندی متولد شده بود.

سیلویو برلوسکونی نخست وزیر سابق ایتالیا معروف ترین سیاستمداری است که نامش با رسوایی های غیراخلاقی گره خورده است.
اتهامات متوالی علیه او در این زمینه مطرح شده است که از جمله آنها می توان به اتهامات علیه وی به داشتن رابطه غیراخلاقی با دختر مراکشی تبار به نام کریمه المحروقی معروف به “روبی” اشاره کرد. خبر مهمانی  غیراخلاقی وی با جمعی از دختران جوان نیز تا مدت ها در رسانه های این کشور مطرح بود.

نام بیل کلینتون رئیس جمهور پیشین آمریکا با رسوایی اخلاقی با یکی از کارمندان کاخ سفید به نام مونیکا لوینسکی مرتبط شده است.
او پس از تحقیقات گسترده به این ارتباط اعتراف کرد.

عصرایران