یکی از زنانی که در دادگاه نخست وزیر پیشین ایتالیا حاضر شده بود، به ادامه دریافت پول از وی اعتراف کرد.

فارس به نقل از روزنامه انگلیسی «دیلی تلگراف»، یکی از شاهدان در جلسه دادگاه روز گذشته «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر پیشین ایتالیا به نام «میریام لودو» هنرپیشه و مدلی است که متهم به حضور در گروه «بونگا بونگا» است. وی در این جلسه اعتراف کرد که برلوسکونی ماهیانه به وی دو هزار و ۵۰۰ یورو پرداخت می‌کند.

بر اساس این گزارش، علاوه بر وی تعداد دیگری از اعضای گروه بونگا بونگا نیز در دادگاه اعلام کردند که برلوسکونی به حساب آنها همچنان پول واریز می‌کند.«النورا دی ویوائو»، «ماریستل پولانکو»، «الیزا توتی»،«گایونا ویسان» و «آریس اسپینوزا» همگی از زنانی هستند که در میهمانی‌های برلوسکونی حاضر بودند و پرداخت پول به آنها همچنان ادامه دارد.

«بونگا بونگا» نام گروهی متشکل از زنان جوان است که در میهمانی‌های برلوسکونی با ظاهری نامناسب شرکت می‌کردند و ادعا شده که اغلب آنها با برلوسکونی رابطه نامشروع داشته‌اند.

برلوسکنی پیش از این گفته بود که وی به دختران جوانی پول پرداخت کرده است که قادر به تامین هزینه های زندگی خود نبودند. اما دستگاه قضایی ایتالیا معتقد است که دریافت کنندگان پول از نخست وزیر سابق زنانی هستند که در ازای برقراری رابطه به آنها پول پرداخت می‌شود.

برخی دیگر از این زنان و دختران جوان نیز گفته اند که برلوسکونی به آنها هدایایی به ارزش ۱۰ هزار یورو پرداخت کرده است.