روی جلد یک لوح فشرده درباره دادگاهی صدام حسین که در ۹ آوریل ۲۰۱۲ در بغداد برای فروش گذاشته بود.
بنا بر فیلم مستندی که از کانال ۱ رژیم اسرائیل در روز دوشنبه (۲۲ آبان) پخش شد، صدام، دیکتاتور پیشین عراق پیش از انتصاب خود به عنوان رییس جمهور در سال ۱۹۷۹، در حالی که در تدارک تصاحب قدرت بود از یک اقدام تروریستی جان سالم به در برد اما یکی دیگر از مقامات بلندپایه عراق در آن زمان در اثر انفجار بمب کار گذاشته شده در یک کتاب کشته شد.

در این مستند با نام «لبان مهر و موم شده» با ژنرال ژوری ساگی و ۶ مقام پیشین موساد گفت‌وگو شده است.

اسرائیل دو بار دیگر در سال‌های ۱۹۹۲ و ۱۹۹۹ برای ترور صدام اقدام کرد اما این فصل از تلاش‌های جاسوسی موساد برای براندازی صدام به عنوان یک موضوع سری باقی ماند.

ساگی در این مستند توضیح می‌دهد که از موساد خواسته بود تا یکی از بهترین متخصصان انفجار را به نام ناتان برای انجام این طرح به خدمت بگیرد. برمبنای این مستند، کتاب بمب‌گذاری شده به دست صدام رسید اما وی هیچ‌گاه آن را باز نکرد. هر چند پس از آن بمب منفجر شده و یکی از مقامات عراقی را کشته بود.

فیلم که بر اهداف کشتاری تمرکز داشت هم‌چنین جزئیاتی را درباره طرح دیگری که طی آن یک بمب پستی برای آلویس برونر، یک فرماده نازی آلمان که در آن زمان در دمشق، پایتخت سوریه به‌سر می‌برد، برملا کرد با این وجود وی نیز از این اقدام جان سالم به‌در برد.

یتژاک هوفی، فرمانده موساد در سال‌های ۱۹۷۴ تا ۱۹۸۲ نیز اظهار داشت، ما برونر را تحت تعقیب قرار داده بودیم اما او کشته نشد و فقط مجروح شد.