در پی افشاگری‌های صورت گرفته در مورد نسرین ستوده گروهک تروریستی منافقین که پیش از این سعی کرده بود حمایت خودش را از مرتبطینش در ایران پنهان کند، اینبار با حمایت از نستوده دست به یک انتحار سیاسی زده و تمامی انکارهای فتنه‌گران مبنی بر اجماع با منافقین را نقش بر آب کرده است.

به گزارش گروه مطالعاتی فتنه موسسه راهبردی دیده‌بان، در پی افشاگری‌هایی صورت گرفته در خصوص «نسرین ستوده»، گروهک‌های تروریستی چون منافقین که دستشان تا مرفق به خون مردم آغشته است کم‌کم چهره پلیدشان را از پشت نقاب دیپلماسی بیرون آورده و به حمایت آشکار از عوامل داخلشان پرداختند.

منافقین

حمایت علنی گروهک تروریستی منافقین از ستوده در سایت رسمیشان

در همین راستا کمیسیون زنان شورای ملی مقاومت وابسته به گروهک تروریستی منافقین به زبان آمده و ضمن اعلام نگرانی درباره ستوده از دیگر زندانیانی که دست به اعتصاب غذا زده‌اند نیز حمایت کرده است. حمایت صریح و بی‌پرده منافقین از ستوده (وکیل مدافع تروریست‌ها و وطن‌فروش‌ها) و شیوا نظرآهاری (مرتبط با منافقین) و دیگر افرادی که به جرم جاسوسی دستگیر شده‌اند، جایی برای انکار اجماع فتنه‌گران با منافقین برای اقدام علیه نظام نمی‌گذارد.

منافقین

حمایت از ستوده در سایت منافقین

حمایت منافقین از ستوده تلاش‌های مذبوحانه فتنه‌گران برای تکذیب اینکه هیچ‌گاه اپوزیسیون با منافقین اجماع نخواهد کرد، برای چندمین بار نقش برآب کرد.

گفتنی است که پیش از این رسانه‌های وابسته به سازمان‌های جاسوسی و سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشری وابسته به صهیونیست‌های جنایتکار نیز از اسب سرکش ملی‌ مذهبی‌ها حمایت کرده بودند.