یک بار بازیگری به برنامه آمد. ما اعلام کرده بودیم که در سریال «دزد و پلیس» بازی کرده است. راجع به آن شخص سؤال‌هایی مطرح کردیم که در اواسط برنامه آن بازیگر گفت که من اصلاً در این سریال بازی نکردم و فقط تست دادم!

وی با اشاره به اینکه برنامه «گلخانه» بیشتر به تولیدات شبکه سه می‌پردازد، درباره چرایی انتخاب عنوان «گلخانه» برای این برنامه، افزود: از آن‌جایی که دفتر مرکزی شبکه سه در خیابان گلخانه بلوار آفریقا قرار دارد، این اسم را انتخاب کردیم. ما با انتخاب این نام سعی می‌کردیم اتفاقاتی که در خیابان گلخانه و دفتر شبکه سه رخ می‌دهد، از قبیل تولیدات، سریال‌ها و برنامه‌های مختلف را بررسی کنیم.

جمشیدی درباره یکی از خاطراتش از برنامه «گلخانه» گفت: یک بار بازیگری در برنامه حضور یافت و ما قبل از ورودش اعلام کردیم که در سریال «دزد و پلیس» بازی کرده است و راجع به آن شخص سؤال‌هایی مطرح کردیم، در اواسط برنامه آن بازیگر گفت که من اصلاً در سریال «دزد و پلیس» بازی نکردم و فقط تست دادم! بهترین خاطره‌ام همین حضور هنرمندان است که به برنامه می‌آیند و باعث می‌شود که مخاطبان ما خوشحال شوند. در سری جدید برنامه، پیامک‌ها قبل از ورود مهمان خوانده می‌شود و یک بیوگرافی از مهمان را ارائه می‌دهیم.

فارس

وی درباره احسان علیخانی مجری سابق برنامه «ماه عسل» گفت: احسان علیخانی از دوستان صمیمی من است؛ پسر متدین، صادق و با قلب پاک، این را واقعاً می‌گویم، علیخانی انسانی است که برای کارش ارزش قائل است، حرفه‌ای کار می‌کند، مطالعه می‌کند و به خاطر همین اکثر برنامه‌های احسان علیخانی جزء برنامه‌های پرمخاطب شبکه سه بوده است.