پلیس آگاهی تهران در جستجوی عروسی است که از منزل خارج شده و بازنگشته است.

مرد جوانی در ۲۱:۳۰، ۱۴ مردادماه سالجاری با مراجعه به کلانتری ۱۵۶ افسریه به ماموران اعلام کرد که همسرش به هویت «فرشته» ۲۵ ساله از محل سکونتشان واقع در افسریه خارج شده و دیگر به منزل باز نگشته است.با تشکیل پرونده و به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

همسر فقدانی در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: همسرم در ساعت ۱۲:۰۰، ۱۳ مردادماه از محل سکونتمان خارج شده و از آن زمان، دیگر هیچ خبری از وی در دست نداریم. مادر فقدانی نیز پس از حضور در اداره یازدهم به کارآگاهان گفت: دخترم حدود یک ماه پیش با همسرش عروسی کرد و به تهران آمد؛ در این مدت او به شهرستان نیامده بود و ما نیز تنها از طریق تلفن با او در تماس بودیم تا این که در ۱۳ مردادماه همسرش به ما زنگ زد و اظهارداشت که فرشته از خانه بیرون رفته و هیچ‌گونه خبری از او ندارد. کارآگاهان با انجام استعلامات و انجام تحقیقات از کلانتری‌های سطح شهر تهران، بیمارستان‌ها، پزشکی‌قانونی، مرکز ثبت تصادفات و … تلاش کردند تا اطلاعی از سرنوشت فقدانی کسب کنند اما هیچگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص سرنوشت زن جوان فقدانی در اختیار کارآگاهان اداره یازدهم قرار نگرفت.

به گزارش ایسنا، سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه تحقیقات درباره این پرونده همچنان در دستور کار کارآگاهان قرار دارد، گفت: در ادامه رسیدگی به این پرونده و برای بهره‌گیری از هرگونه اخبار و اطلاعات احتمالی شهروندان از فقدانی پرونده، دستور انتشار تصویر زن فقدانی از سوی دادیار صادر شده است.

وی از شهروندان خواست تا هرگونه اطلاعات در خصوص فقدانی را از طریق شماره ۵۱۰۵۵۵۱۲ در ساعات اداری در اختیار کاراگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.