در اسلام حجاب را برای جلوگیری از شهوت مردان مقرر کرده‌اند اما من دوست ندارم !

  وی در گفتگو با این روزنامه لبنانی از جنجال‌ها پیرامون برهنه شدن خود گفته و اعلام کرده است
در اسلام حجاب را برای جلوگیری از شهوت مردان مقرر کرده‌اند اما من دوست ندارم !
فاجعه بود ؛ پدرم از برهنه شدنم خوشحال شد ؛ خانواده ام را گروگان می گیرند ؛ در سینمای ایران بدتر از سگ با تو رفتار می‌کنند؛ این ها تمام اظهار نظر های “گلشیفته فراهانی” بازیگر مسئله دار سینما در رابطه با حرکت ضد اخلاقیش در یک تبلیغ تلویزیونی و بازی در یک فیلم مستهجن است ، اما کلکسیون افتخارات این بازیگر ضد ارزش زمانی تکمیل تر شده که طی چند ماه گذشته ؛وی سعی کرده در توجیه بازی جدیدش در یک فیلم مستهجن که در آن نقش یک فاحشه را بازی می کند؛ سخنانی را در رابطه با مسئله حجاب در اسلام و ایران مطرح سازد که شنونده را به ابعاد جدیدی از فکر مسموم وی می رساند .

گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهارات خود درباره حرکت غیر اخلاقی اش توضیحاتی عجیب و البته متناقض و ایضا مضحک ابراز کرده است ، او در گفتگویی با یک روزنامه لبنانی به بیان نظرات خاص و شاذ خود درباره ایران و فضای اجتماعی آن و هم چنین سینما پرداخته است و از سینمای ایران به عنوان شکنجه گاه یاد و به صراحت عقده های اخلاقی خود را در رابطه حجاب در میان مسلمانان کشورمان اعلام کرده است .

وی در گفتگو با این روزنامه لبنانی از جنجال‌ها پیرامون برهنه شدن خود گفته و اعلام کرده است که از حجاب اجباری «متنفر» است ؛ در متن زیر به قسمت هایی از این مصاحبه اشاره می کنیم :

«” در ایران ما مشکل اجباری بودن حجاب را داریم ، حتی در فیلم‌ها هم باید با حجاب ظاهر شویم ؛ خیلی زود فهمیدم من نمی‌توانم با این وضع فیلم بازی کنم. من با حجاب مشکل بنیادی دارم ؛ “از حجاب متنفرم ” در اسلام حجاب را برای جلوگیری از شهوت مردان مقرر کرده‌اند اما من دوست ندارم ! در چنین اجباری قرار بگیرم ! مشکل اینجا است که بعضی‌ها فکر می‌کنند ما از شکم مادرمان با لباس و حجاب بیرون آمده‌ایم!»

سخنان جدید گلشیفته در رابطه با علاقه شدیدش به “برهنگی و هرزه انگاری ” ؛ در شرایطی مطرح می شود که وی مدتی پیش در ویدئویی سیاه و سفید همراه با «امیدهای جوان» سینمای فرانسه، که تعدادشان به ۳۰ نفر می‌رسید، حاضر شد تا «سزارز» را تبلیغ کند. سزارز «اسکار فرانسوی‌ها» است و او در این مراسم بازی نقشی که در کمدی موفق «سی‌تو موئق، ژت‌تو» (اگر بمیری می‌کشمت!) داشت، نامزد دریافت جایزه شده بود. در این تبلیغ از هر یک از هنرپیشگان خواسته شد یکی از لباس‌های خود را از تن خارج کنند تا «جسماً و روحاً» هنر خود را به نمایش بگذارند. فراهانی تصمیم گرفت (….)را در معرض نمایش قرار دهد و در این حال گفت: «من به رویاهای شما تجسم می‌بخشم.» اما آنچه پس از این حادثه در ایران اتفاق افتاد مشابه زلزله‌ای فرهنگی بود.

حدید نیوز