پنجشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۹ / ۱۷:۵۱:۵۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴

رحمتی: متأسفم که برای عملی کردن حرف‌مان، یک زمین خوب را خراب کردیم

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: داور و ناظر بازی دیدار ما با پیکان اصرار داشتند که بازی برگزار شود، ولی این دیدار در دقیقه ۲۲ متوقف شد.

رحمتی: متأسفم که برای عملی کردن حرف‌مان، یک زمین خوب را خراب کردیم

به گزارش افق انلاین ، سیدمهدی رحمتی درباره لغو دیدار تیم‌های پیکان و شهر خودرو اظهار داشت: مشخصاً آب در زمین جمع شده بود و کاملاً مشخص بود که بعد از دقیقه ۲۰ نمی‌توان روی این زمین بازی کرد.

وی ادامه داد: تأسف می‌خورم برای اینکه باید یک کاری را به هر نحوی و به هر دلیلی انجام بدهیم. در واقع برای آنکه حرف‌مان را عملی کنیم، یک زمین به این خوبی را خراب کردیم. به نظرم بدترین اتفاق این بازی از بین رفتن زمین است و امیدوارم پیکان حداقل تا پایان لیگ بتواند بازی‌های بعدی اش را در این زمین برگزار کند، اما با توجه به این اتفاقی که افتاد و شرایطی که در زمین وجود داشت، مسلماً احتمال آسیب‌دیدگی بازیکنان بود. توپ گیر می‌کرد و حرکت نمی‌کرد. داور و ناظر بازی اصرار داشتند که بازی برگزار شود، ولی دقیقه ۲۲ بازی متوقف شد.

سرمربی شهر خودرو در پاسخ به این سؤال که به نظرش بازی، فردا برگزار می‌شود یا خیر، گفت: من نه علم غیب ندارم که بدانم باران قطع می‌شود و نه علم آن را دارم که بدانم چمن برای فردا آماده می‌شود یا خیر.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید