شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹ / ۰۰:۳۶:۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴

نماینده شهرضا: از آقای رئیسی می‌خواهم موضوع ترک فعل را از وزارت راه و شهرسازی شروع کند

نماینده مردم شهررضا در مجلس، گفت: از رئیس قوه قضائیه درخواست می‌کنم موضوع ترک فعل را از وزارت راه و شهرسازی شروع کند.

نماینده شهرضا: از آقای رئیسی می‌خواهم موضوع ترک فعل را از وزارت راه و شهرسازی شروع کند

به گزارش افق آنلاین ، سمیه محمودی نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۶ آبان ) قوه مقننه، در تذکر شفاهی خطاب به روحانی، اظهار داشت: شما که برای مسکن برنامه‌ای ارائه نکردید، حداقل پروژه مسکن مهر که در دولت نهم و دهم شروع شده بود را به اتمام می‌رساندید.

وی در همین راستا خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: ۴ سال و نیم پیش مشکلات و مسائل مسکن مهر شهررضا را خدمت شما و همکارانتان مطرح کردم. از  مهرآبادی دعوت کردیم با حضور در شهررضا از نزدیک ببیند اما اقدامی صورت نگرفت! پس از ۴ سال و نیم به نقطه‌ای رسیدید که اعلام کرده بودیم و الان شما در وزارتخانه آن را مکتوب کرده‌اید.

نماینده مردم شهرضا در مجلس ادامه داد: چه کسی هزینه متحمل شده به مردم را می پردازد؟ موضوع ترک فعلی که مطرح است باید در مسکن مهر اجرا شود و از رئیسی درخواست می‌کنم موضوع را همین جا از وزارت راه و شهرسازی شروع کند.

محمودی با اشاره به اخذ شهریه از برخی از والدین دانش‌آموزان، بیان داشت: طبق اصل سوم قانون اساسی باید آموزش و پرورش در کشور رایگان باشد. در شرایطی که کلاس‌های حضوری برگزار نمی‌شود چرا به والدین دانش‌آموزان برای پرداخت هزینه فشار وارد می‌شود؟

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید