مدیرکل دفتر بودجه وزارت میراث‌فرهنگی،گردشگری وصنایع‌دستی منصوب شد

مدیرکل دفتر بودجه وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، در حکمی از سوی محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت و امور مجلس این وزارتخانه منصوب شد.

به گزارش افق انلاین در حکم حسین رازقی آمده است:

«بنا به پیشنهاد معاون محترم برنامه‌ریزی و تأمین منابع و نظر به تعهد و تجارب جناب‌عالی، به‌موجب این حکم به‌عنوان مدیرکل دفتر بودجه منصوب می‌شوید.

مطالعه، بررسی برآورد اعتبارات و نیازها برای دستیابی به اهداف و برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت و توزیع مناسب آن و نیز تعیین منابع مالی و اهتمام برای افزایش آن، مبادله موافقت‌نامه‌های اصلی و متفرقه دستگاه، پیگیری تخصیص اعتبارات و وجوه به‌صورت ادواری و اعلام آن به واحدهای مرتبط، نظارت بر عملکرد و ارزیابی بودجه در انطباق با برنامه‌های تعیین‌شده و ارائه گزارش‌ها، پیشنهاد اصلاح یا ترمیم بودجه وزارتخانه در صورت لزوم، از جمله وظایفی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از توان صاحب‌نظران و کارشناسان در راستای اهداف و مأموریت‌های وزارتخانه اهتمام لازم به‌عمل آید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری و اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»