"رزم حسینی" به فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب می رود

مجتبی یوسفی سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده است تا در هفته جاری وزیر پیشنهادی صمت در فراکسیون حضور پیدا کند، گفت: قرار است آقای رزم‌حسینی برنامه‌های خود را در جلسات فراکسیون ارائه کند و پس از آن جمع‌بندی در فراکسیون داشته باشیم.

وی ادامه داد: پس از جلسات با وزیر پیشنهادی صمت نمایندگان عضو فراکسیون نظرات خود را اعلام خواهند کرد و پس از آن فراکسیون درباره رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت موضع خود را اعلام خواهد کرد.

نماینده اهواز در مجلس با تأکید بر اینکه وزارت صمت از وزارتخانه‌های اصلی کشور با توجه به نیاز جامعه است، عنوان کرد: متأسفانه امروز با توجه به نرخ‌گذاری کالاها و نحوه تأمین کالاها سفره مردم کوچک‌تر از گذشته شده است و مردم از لحاظ معیشت دچار مشکل شده‌اند.

سخنگوی فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب  اسلامی با بیان اینکه دولت در معرفی وزیر پیشنهادی صنعت به مجلس کوتاهی کرد، اظهار داشت: این وزارتخانه بیش از ۱۳۰ روز بدون وزیر با سرپرست اداره شد که نشان می‌دهد دولت ملتزم به قانون نبود تا هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی را به مجلس برای اخذ رأی اعتماد معرفی کند.