رشت نباید بدون مدیر بماند/ برای سهم خواهی نیامده ایم

رئیس شورای شهر رشت با تأکید بر اینکه رشت نیازمند مدیر است ادامه این وضعیت به نفع هیچ کس نیست، گفت: برای کار و خدمت آمده ایم نه سهم خواهی.

به گزارش افق انلاین ، احمد رمضانپور عصر امروز (چهارشنبه) در جلسه شورای شهر رشت با موضوع انتخاب شهردار با اشاره به شرایط موجود در شورا و شهرداری آن را به نفع شهر ندانست و ادامه داد: شورای شهر و شهردار بدون همراهی و همکاری مدیران اجرایی شهر نمی‌تواند کار کند.

وی با اشاره به اینکه اینکه چنین رفتارهایی در زمان انتخاب «حامد عبداللهی» به عنوان شهردار رشت نیز شاهد بودیم، افزود: برخی اعضا به دلیل سن پایین و جوان بودن رفتارهایی از خود به نمایش می‌گذارند که مناسب نبوده و سبب ایجاد مشکل می‌شوند.

مهر/رئیس شورای شهر رشت در پاسخ به اعتراض بهراد ذاکری توضیحاتی درباره علت تأخیر دوساعته جلسه گذشته داد و گفت: این تأخیر برای هماهنگی‌های بیشتر بوده است و جایی در قانون نیامده که رئیس شورا نمی‌توانند چنین کار را انجام دهد.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری به هر دلیل عوض شده و باید تعامل داشته باشیم، تصریح کرد: رشت نباید بدون مدیر بماند. با رأی مردم وارد پارلمان شهری شده‌ایم و ۱۱ نفر هستیم هر کدام از اعضا گزینه‌ای برای شهرداری دارد می‌تواند معرفی کند.

رمضانپور با تأکید بر اینکه در شورای شهر رأی با اکثریت است، گفت: عده‌ای به دنبال این هستند که همه چیز مطابق خواسته‌های آنها باشد.

وی با اشاره به قولی که به رضا رسولی در جلسه استیضاح حاج محمدی مبنی بر رأی به گزینه وی برای تصدی شهرداری رشت، افزود: من تحت هیچ شرایطی زیر قولی که داده‌ام نخواهم زد ما برای کار آمده‌ایم نه سهم خواهی.