بکام با تأیید انتقال رسمی ماتویدی به اینتر میامی: بی‌صبرانه منتظر درخشش بلیز در تیم‌مان هستم | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:328813
پ

بکام با تأیید انتقال رسمی ماتویدی به اینتر میامی: بی‌صبرانه منتظر درخشش بلیز در تیم‌مان هستم

مالک باشگاه اینتر میامی انتقال هافبک فرانسوی یوونتوس به تیم تحت تملکش را تأیید و از هم‌تیمی سابق خود در پاری‌سن‌ژرمن تمجید کرد.

بکام با تأیید انتقال رسمی ماتویدی به اینتر میامی: بی‌صبرانه منتظر درخشش بلیز در تیم‌مان هستم

به گزارش افق انلاین ، دیوید بکام پیوستن بلیز ماتویدی به تیم فوتبال اینتر میامی آمریکا را تأیید کرد. ستاره سابق تیم ملی انگلیس که دارنده بخشی از سهام باشگاه اینتر میامی است، بازیکنی را برای این تیم به خدمت گرفت که برای مدتی کوتاهی در پاری‌سن‌ژرمن (ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۳) با او هم‌تیمی بود.

ماتویدی روز گذشته با توافق دوجانبه با یوونتوس قراردادش با این تیم را فسخ کرد و حالا به‌عنوان بازیکن آزاد راهی MLS می‌شود. او به تیمی می‌رود که بکام یکی از پنج مالک و مدیر فوتبال آن است.

بکام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «من این شانس را داشتم که در پاریس در کنار بلیز بازی کنم و در آنجا دیدم که او چه بازیکن حیرت‌‌‌آوری است. به همین دلیل من بی‌صبرانه برای دیدن استعداد و درخشش او در تیم‌مان منتظر هستم. بلیز تو انسانی فوق‌العاده هستی و مطمئن باش که اینجا در میامی برای خودت و خانواده زیبایت یک خانه جدید حیرت‌آور پیدا خواهی کرد. پیوستن بازیکنی با سابقه قهرمانی در جام جهانی، اتفاقی که برای اولین بار در MLS رخ می‌دهد، برای ما یک افتخار بزرگ است. از اینکه اینتر میامی را برای ادامه دادن دوران بازی‌ات انتخاب کرده‌ای بیشتر از این نمی‌توانم، خوشحال باشم».

ماتویدی ۳۳ ساله، ماه آگوست سال ۲۰۱۷ به یوونتوس پیوست و با این تیم سه قهرمانی متوالی در سری A کسب کرد.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید