تعیین زمان برگزاری کنکور امروز از سوی وزیر بهداشت اعلام می‌شود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:327817
پ

تعیین زمان برگزاری کنکور امروز از سوی وزیر بهداشت اعلام می‌شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: فصل‌الخطاب درباره تعیین زمان برگزاری کنکور، ستاد ملی مقابله با کروناست و وزیر بهداشت تصمیم نهایی را اعلام می‌کند؛ بنابراین دیگر بعید است مجلس دیگر درباره برگزاری کنکور طرح و جلسه‌ای داشته باشد.

نماینده مجلس روح‌الله متفکرآزاد در گفت‌وگو با میزان، درباره آخرین وضعیت برگزاری کنکور سراسری و آزمون کارشناسی ارشد در کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس اظهار داشت: روز گذشته جلسه‌ای در صحن علنی مجلس در این باره برگزار شد.

وی ادامه داد: وزرای «بهداشت و درمان»، «علوم، تحقیقات و فناوری» و «ورزش و جوانان» و رییس سازمان سنجش در این جلسه حضور یافتند و اعضای کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» و برخی دیگر از نمایندگان هم در این جلسه حاضر شدند و مباحث متعددی درباره برگزاری کنکور مطرح شد.

عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت بهداشت برای آزمون دکترا که هفته گذشته برگزار شد نمره‌قبولی قائل بود و تاکید کرد بسیاری از موارد رعایت شده است و اندک نگرانی‌هایی که وجود دارد قطعاً در آزمون‌های بعدی مرتفع خواهد شد و قرار شد که دغدغه‌های مجلس مرتفع شود.

متفکر آزاد گفت: وزیر ورزش و جوانان هم وعده داد که چند هزار ورزشگاه در اختیار سازمان سنجش قرار گیرد تا آزمون در این اماکن برگزار شود و همچنین قرار بر این شد که به همه داوطلبان ماسک داده شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای اطمینان بیشتر و بررسی‌های کامل‌تر چه به لحاظ زمان برگزاری کنکور و چه به لحاظ شرایط، قرار بر این شد که امروز ساعت ۵ بعد از ظهر جلسه دیگری در این باره برگزار شود.

وی تاکید کرد: فصل‌الخطاب درباره تعیین زمان برگزاری کنکور، ستاد ملی مقابله با کروناست و وزیر بهداشت تصمیم نهایی  را اعلام می‌کند؛ بنابراین دیگر بعید است مجلس دیگر درباره برگزاری کنکور طرح و جلسه‌ای داشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید