محمدی: درآمدی غیر از فوتبال نداریم و مجبوریم در مسابقات حاضر شویم | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:322847
پ

محمدی: درآمدی غیر از فوتبال نداریم و مجبوریم در مسابقات حاضر شویم

مدافع تیم ذوب‌آهن گفت: ما شغلی به غیر از فوتبال نداریم و اگر قرار باشد از قرارداد ما کم شود ترجیح می‌دهیم که مسابقات برگزار شود و چاره‌ای جز این نداریم.

مدافع تیم ذوب‌آهن گفت: ما شغلی به غیر از فوتبال نداریم و اگر قرار باشد از قرارداد ما کم شود ترجیح می‌دهیم که مسابقات برگزار شود و چاره‌ای جز این نداریم.

محمدی: درآمدی غیر از فوتبال نداریم و مجبوریم در مسابقات حاضر شویم//در تعطیلات//هادی محمدی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط تیم ذوب‌آهن اظهار داشت: بعد از اینکه آزمایش کرونا دادیم، تمرینات خود را زیرنظر کادرفنی آغاز کردیم تا شروع قدرتمندی در مسابقات داشته باشیم، فردا هم تست دوم کرونا را می‌دهیم تا با خیال راحت‌تر در تمرینات شرکت کنیم.
وی در خصوص عدم حضور رادولوویچ در تمرینات تصریح کرد: آخرین خبر ما از رادو این بود که مرز‌ها بسته است و تا وضعیت سفید نشود امکان پرواز به ایران را ندارد، ما تمرینات را زیر نظر صلصالی برگزار می‌کنیم تا وی به ایران بازگردد.
مدافع تیم ذوب‌آهن درباره ادامه مسابقات یا لغو آن عنوان کرد: ما شغلی به غیر از فوتبال نداریم و اگر قرار باشد از قرارداد ما کم شود ترجیح می‌دهیم که مسابقات برگزار شود و چاره‌ای جز این نداریم، چون درآمد ما از فوتبال است و در حال حاضر باید مسائل بهداشتی را رعایت کنیم و در مسابقات حاضر شویم.
محمدی درباره جایگاه ذوب‌آهن در پایان لیگ افزود: ما با تمام قوا در مسابقات حاضر خواهیم شد تا بتوانیم جایگاه ذوب‌آهن در جدول را ارتقا دهیم، امیدوارم فصل بعد ذوب‌آهن در بحث بودجه و یارگیری زودتر کار خود را شروع کند تا مثل همیشه در بالای جدول باشیم، واقعا جای ذوب‌آهن بین تیم‌های بالایی جدول و آسیا خالی است.
کلیدواژه : هادی محمدی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید