جانشین بیرانوند مشخص شد ؛ با شماره یک جدید پرسپولیس آشنا شوید | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:322300
پ

جانشین بیرانوند مشخص شد ؛ با شماره یک جدید پرسپولیس آشنا شوید

این دروازه‌بان متعصب خارجی که در دوران گابریل کالدرون و حتی یحیی گل‌محمدی هرگاه درون دروازه ایستاده عالی کار کرده حالا پس از سه سال نیمکت‌نشینی بی‌حرف و حدیث در پرسپولیس، بعد از علیرضا بیرانوند پیراهن «شماره یک» را حق خود می‌داند. حرفی که پربیراه هم نیست، اما ظاهراً کادر فنی پرسپولیس و گل‌محمدی هنوز به این ادعا به دیده شک و تردید نگاه می‌کنند.

داوود فنایی گلر کروات تیم پرسپولیس پس از سه سال نیمکت‌نشینی بی‌حرف و حدیث در این باشگاه، بعد از علیرضا بیرانوند پیراهن «شماره یک» را حق خود می‌داند.
داود فنایی جانشین بیرانوند مشخص شد ؛ با شماره یک جدید پرسپولیس آشنا شوید

 در حالی که این روز‌ها گمانه‌زنی‌های مختلفی در خصوص جانشین علیرضا بیرانوند درفصل آینده انجام می‌شود، داوود فنایی گفته است: «فعلاً همه تمرکز ما روی ۹ بازی لیگ برتر، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیاست. باید ببینیم در این بازی‌ها چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. این بازی‌ها خیلی چیز‌ها را برای ما مشخص می‌کند و متوجه می‌شویم که رادوشویچ می‌تواند فصل بعد دروازه‌بان اول باشد یا خیر، اما فعلاً تمام تمرکزمان روی بازی است.»

 

این در شرایطی است که پیش از این زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکرات غیرمستقیم پرسپولیسی‌ها با پیام نیازمند گلر ملی‌پوش سپاهان به گوش می‌رسید، اما این دروازه‌بان کم‌اشتباه مصاحبه کرد و گفت

«با سپاهان قرارداد دارم و اگر هم بنا بر جدایی باشد ترجیح می‌دهم به اروپا بروم.»

 

در ادامه صحبت از سعید جلالی شاگرد سابق یحیی گل‌محمدی در پدیده مشهد شد که او هم ظاهراً باید خدمت سربازی خود را در فجر شهید سپاسی به اتمام برساند و قادر نیست به پرسپولیس بیاید. در این میان جالب است که خود بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس هم در مصاحبه‌های خود عنوان کرده «می‌خواهد فصل بعد شماره یک باشد.»

 

این دروازه‌بان متعصب خارجی که در دوران گابریل کالدرون و حتی یحیی گل‌محمدی هرگاه درون دروازه ایستاده عالی کار کرده حالا پس از سه سال نیمکت‌نشینی بی‌حرف و حدیث در پرسپولیس، بعد از علیرضا بیرانوند پیراهن «شماره یک» را حق خود می‌داند. حرفی که پربیراه هم نیست، اما ظاهراً کادر فنی پرسپولیس و گل‌محمدی هنوز به این ادعا به دیده شک و تردید نگاه می‌کنند. رمزگشایی از صحبت‌های داوود فنایی حاوی چند نکته زیر است:

۱- کادر فنی پرسپولیس پس از مأیوس شدن از جذب پیام نیازمند هنوز دروازه‌بانی در حد و اندازه‌های علیرضا بیرانوند یا نزدیک به این ستاره ملی‌پوش پیدا نکرده است.

 

۲- یحیی گل‌محمدی و داوود فنایی هنوز هم معتقدند بوژیدار رادوشویچ در زمان رقابت با علیرضا بیرانوند توانست رشد کند و نمایش‌های بی‌نقصی درون دروازه پرسپولیس داشته باشد. اینک به نظر می‌رسد باز هم باید این گلر کروات رقیب خوب داشته باشد، اما بر سر انتخاب این رقیب هنوز کادر فنی پرسپولیس به جمع‌بندی لازم نرسیده است.

 

۳- برداشت ما از صحبت‌های داوود فنایی این است که یحیی گل‌محمدی قصد دارد در بازی‌های حساس آینده در جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا از بوژیدار رادوشویچ به عنوان گلر فیکس استفاده و در واقع او را محک جدی بزند. اگر رادوشویچ توانست از این تست‌ها سرافراز بیرون بیاید آنگاه سرمربی پرسپولیس پیراهن شماره یک علیرضا بیرانوند را در فصل آینده به او می‌دهد و یک سنگربان متوسط یا خوب نه چندان سرشناس می‌رود. در غیر این صورت گل‌محمدی و همکارانش باز هم دنبال یک رقیب گردن‌کلفت برای رادوشویچ و به عنوان جانشنین علیرضا بیرانوند خواهند گشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید