متقاضیان فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا بخوانند | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:322028
پ

متقاضیان فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا بخوانند

بر اساس دستور سرپرست وزارت صمت علاوه بر اینکه پیش ثبت‌نام برای خرید خودرو در طرح ویژه فروش عید سعید فطر تا ۱۴ خردادماه ۹۹ ادامه دارد، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی را جهت حضور در قرعه‌کشی از متقاضیان نخواهند داشت.

متقاضیان فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا بخوانند

با دستور حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، پیش ثبت‌نام متقاضیان در طرح فروش ویژه خودرو در ایام عید سعید فطر، تا چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹ ادامه دارد.

مدرس-خیابانی

علاوه بر این، خودروسازان حق دریافت هیچگونه وجهی از متقاضیان جهت حضور در قرعه‌کشی را نخواهند داشت.

گفتنی است، بر اساس تغییر در برنامه زمان‌بندی فروش ۲۵ هزار دستگاه خودرو، بعد از اتمام مهلت ثبت‌نام و بر اساس ضوابط تعیین شده از سوی کمیته خودرو، قرعه‌کشی با نظارت دستگاههای امنیتی و نظارتی و در حضور نمایندگان رسانه‌های جمعی، صورت پذیرفته و صرفا حائزین شرایط مطابق با قرعه‌کشی انجام شده، ملزم به پرداخت وجه خودرو خواهند بود.

لذا در هیچ یک از مراحل ثبت‌نام، متقاضیان خرید خودرو ملزم به پرداخت وجه نخواهند بود و واریز ۱۰۰ درصد وجه خودرو تنها از سوی افرادی صورت خواهد پذیرفت که بر اساس قرعه‌کشی انجام شده، حائز شرایط تشخیص داده شوند.

یادآور می‌شود شرط نداشتن پلاک فعال و خرید خودرو ظرف ۳۶ ماه گذشته، از جمله شروط اصلی ده‌گانه تعیین شده از سوی کمیته خودرو جهت شرکت در قرعه‌کشی مذکور است.

 

منبع: شاتا
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی ۷ خرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۷
    0 0

    با همین پیش شرطی که گذاشته شد عملا کارشکنیهای ایران خودرو آغاز گردید وبه هیچ وجه امکان انتخاب خودرو وجود نداردومردم همه سرکارند.راستش را بخواهید۴۲ سال است که مردم در این نظام سرکارند وهرروز باید به سازی برقصند که گردانندگان این حکومت میخواهند.فقط باید آرزوکنیم که شر این جرثومه های فساد هرچه زودتر از شرمان کم شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید