افشاگری ستارۀ جوان پرسپولیس از دلیل پایان فوتبالش؛ دستگیری در روز عاشورا | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:321873
پ

افشاگری ستارۀ جوان پرسپولیس از دلیل پایان فوتبالش؛ دستگیری در روز عاشورا

  اتفاقی که سال ۸۸ رخ داد نه برای من، شاید برای هرکس دیگری که جای من می بود هم تبعاتی به همراه می داشت. تبعات آن نیز برای من این بود که از فوتبال دور باشم.

احسان خرسندی‌
ستارۀ پرسپولیس خیلی زود از دنیای فوتبال محو شد.

احسان خرسندی‌ ستارۀ جوان آن روزهای پرسپولیس، به یکباره از دنیای فوتبال محو شد تا غیبت او باعث بروز سوال‌های فراوانی شود که اکنون او در این باره افشاگری کرده است.

خرسندی‌ در این باره اظهار داشت:   اتفاقی که سال ۸۸ رخ داد نه برای من، شاید برای هرکس دیگری که جای من می بود هم تبعاتی به همراه می داشت. تبعات آن نیز برای من این بود که از فوتبال دور باشم. برای من که سال ها در این رشته فعالیت می‌کردم، به اجبار مجبور بودم که چند سالی از فوتبال دور باشم تا به قول معروف آب ها از آسیاب بیافتد اما زمانی این اتفاق رخ داد که دیگر سن من بالا بود و توانایی فعالیت ورزشی به صورت حرفه ای را نداشتم.

احسان خرسندی

اتفاقات طوری رقم خورده بود که خوشایند یک سری از جوان ها نبود و من هم یکی از آن ها بودم. خیلی دوست ندارم به آن روزها برگردم اما تبعات زیادی برای من به همراه داشت و بزرگترینش این بود که اجازه فعالیت حرفه ای نداشتم.   خیلی ها را روز عاشورا دستگیر کردند. فکر می کنم نزدیک ۵-۶ هزار نفر را روز عاشورا دستگیر کردند که یکی از آن ها من بودم و یکی هم رامین پرچمی بود.

به من در آن روزها حکم  ۵ سال حبس تعلیقی، شلاق و محدودیت از فعالیت های ورزشی به صورت محدود دادند.

کلیدواژه : احسان خرسندی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید