رونالدو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است/ مورینیو تأثیرگذارترین مربی‌ام بود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:321573
پ

 رونالدو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است/ مورینیو تأثیرگذارترین مربی‌ام بود

هافبک آلمانی تیم فوتبال یوونتوس از هم‌تیمی پرتغالی‌اش تمجید و از آقای خاص به عنوان تأثیرگذارترین سرمربی‌ دوران حرفه‌ای خود یاد کرد.

خدیرا: رونالدو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است/ مورینیو تأثیرگذارترین مربی‌ام بود

به گزارش افق انلاین ، سامی خدیرا که بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ سابقه بازی کنار کریستیانو رونالدو در رئال مادرید را داشت، از این مهاجم ۳۵ ساله تمجید ویژه‌ای کرد. این هافبک آلمانی در سال ۲۰۱۵ به یوونتوس پیوست و سه سال بعد، فوق‌ستاره پرتغالی به وی در جمع راه‌راه پوشان تورین ملحق شد.

خدیرا که هفتمین فصل همبازی بودنش را با کریس تجربه می‌کند، در گفت‌وگوی زنده اینستاگرامی گفت: کریستیانو فوتبالیستی فوق‌العاده و انسانی شگفت‌انگیز است. ما هفتمین فصل بازی کنار هم را تجربه می‌کنیم که پنج فصلش در رئال مادرید و دو فصلش در یوونتوس بوده است.

وی افزود: رونالدو به خاطر مهارت‌ها و جاه‌طلبی‌اش یکی از بهترین فوتبالیست‌هایی است که تاکنون جهان به خودش دیده است. او می‌خواهد همیشه برنده باشد، حتی اگر یک مسابقه درون تیمی در تمرینات باشد. کریس یک الگو برای تمامی مردم است.

هافبک ۳۳ ساله و آلمانی راه‌راه پوشان تورین اظهار داشت: به دلایلی که گفتم رونالدو یکی از بهترین فوتبالیست‌هاست. من خودم را می‌توانم خوش‌شانس فرض کنم چون هنوز در کنار کریستیانو بازی و تمرین می‌کنم.

تسنیم/خدیرا همچنین در تمجید از آقای خاص که در سال ۲۰۱۰ او را از اشتوتگارت به رئال مادرید آورد، خاطرنشان کرد: تأثیرگذارترین سرمربی و انسان برای من ژوزه مورینو بوده و این به خاطر اعتمادی بود که او به من داشت. بزرگترین گام دوران حرفه‌ای‌ من رفتن به رئال مادرید پس از جام جهانی ۲۰۱۰ بود.

وی گفت: مورینیو نکات فنی زیای به من آموخت و در کنار اعتمادی که به من داشت، باعث شد به عنوان یک انسان هم پیشرفت زیادی کنم. هنوز هم رابطه فوق‌العاده‌ای با ژوزه دارم و همچنان با یکدیگر در ارتباط هستیم و او را به عنوان یک انسان و یک سرمربی دنبال می‌کنم.

خدیرا که در ماه دسامبر ۲۰۱۹ زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد، این فصل تنها در ۱۲ بازی سری A توانسته یوونتوس را همراهی کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید