توصیه کرونایی سرمربی سابق تیم ملی | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:318032
پ

توصیه کرونایی سرمربی سابق تیم ملی

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: بدون شک با افسردگی نمی‌توان ویروس خطرناک کرونا را شکست داد.

ولاسکو

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: بدون شک با افسردگی نمی‌توان ویروس خطرناک کرونا را شکست داد.

به گزارش افق آنلاین ، خولیو ولاسکو درمورد شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان اظهار داشت: اتفاقی که این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا رخ می‌دهد اصلاً باورکردنی نیست و گویا در حال تماشای یک فیلم هستم؛ البته تفاوت اینجاست که فیلم را تا حدودی می‌توان پیش بینی کرد و برای هر اتفاقی آماده بود، اما متاسفانه این شرایط برای کرونا وجود ندارد.

وی با بیان اینکه با افسردگی نمی‌توان کرونا را شکست داد، گفت: اگر همه در کنار هم باشیم و وظایف خود را به درستی انجام دهیم قطعاً کرونا نابود خواهد شد. در شرایط کنونی ما این زمان را داریم که بدن خود را با کارهای بدنسازی آماده کنیم و تنها مشکل این است که نمی‌توانیم حریف تمرینی داشته باشیم.

مدیر فنی تیم‌های رده‌های پایه ایتالیا گفت: تا زمانی که این ویروس به صورت کامل از بین نرفته است نمی‌توانیم به مسابقات و میادین ورزشی بازگردیم. در اوضاع کنونی باید به همه امید بدهیم که این مشکل هم برطرف خواهد شد. در مقطع کنونی می‌توانیم مفاهیم فنی و تاکتیکی را بیشتر به بازیکنان توضیح دهیم تا زمان اقدامات عملی فرا برسد.

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران در پایان عنوان کرد: از همه عزیزان می‌خواهم که در خانه بمانند و اخبار را از خانه پیگیری کنند. شک ندارم با همدلی و اتحاد می‌توانیم کرونا را شکست دهیم.

منبع: فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید