شفر: چون استقلال بودیم داورها به ضرر ما می‌گرفتند!/ فروش صیادمنش سیاسی بود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:317537
پ

 شفر: چون استقلال بودیم داورها به ضرر ما می‌گرفتند!/ فروش صیادمنش سیاسی بود

سرمربی سابق استقلال در صحبت های عجیب عنوان کرد این تیم به خاطر سابقه اش مورد غضب داوران قرار داشت.

شفر: چون استقلال بودیم داورها به ضرر ما می‌گرفتند!/ فروش صیادمنش سیاسی بود
سرمربی سابق استقلال در صحبت های عجیب عنوان کرد این تیم به خاطر سابقه اش مورد غضب داوران قرار داشت.


به گزارش افق آنلاین ، وینفرد شفر، سرمربی آلمانی سابق تیم فوتبال استقلال در اظهاراتی عجیب از موانعی علیه تیم  آبی پایتخت ایران سخن گفت.

تقریبا ۲۰ سال پیش بود که وینفرد شفر به آلمان پشت کرد و برای مربیگری به کشورهای دیگر رفت و الان در ۷۰ سالگی هم او به بازگشت به فوتبال آلمان فکر نمی‌کند.

وینفرد شفر سرمربی تیم بنی یاس امارات گفت: در بنی یاس بیش از هر تیم دیگری راحت هستم و هم خودم و هم خانواده ام اینجا بسیار احساس راحتی می کنیم. همه چیز عالی است و امکانات بسیار خوبی بر باشگاه حکمفرما است.

او درباره حضور در تیم استقلال قبل از رفتن به امارات گفت: اغلب تجربیات من از حضور در استقلال مثبت است. هواداران زیادی در ایران داشتیم که علاقه زیادی به فوتبال داشتند.  گاهی اوقات ما مقابل یکصد هزار تماشاگر بازی می کردیم. جدای از آن، من هرگز در هیچ کشور دیگری افراد یا دوستانی اینقدر خوب ندیده بودم که با من رفتار دوستانه و مفید داشته باشند. اما متأسفانه برخی مسئولان کار ما را دشوارتر کردند. من هنوز هم می توانم به یاد داشته باشم که آنها اجازه می‌دادند چند بار در زمینی تمرین کنیم که حتی یک باشگاه منطقه ای نیز نتوانسته است در آن تمرین کند.  سپس در مقطعی به بچه های تیم گفتم: معنی ندارد که به خانه برویم.

سرمربی سابق استقلال اضافه کرد: ما در استقلال با تصمیمات عجیب داور از امتیازات مهم در رقابت برای قهرمانی محروم شدیم. اما هرگز آنچه را که قبل از بازی مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق افتاد، فراموش نخواهم کرد. من  ۳ بازیکن اصلی را از دست دادم زیرا برخی به خاطر سابقه تاریخی استقلال مانع موفقیت تیم می شدند و حتی بنا به دلایلی از تمدید قراردادها خودداری کردند. علاوه بر این، بهترین مهاجم من، یک استعداد ۱۷ ساله به فنرباغچه در ترکیه فروخته شد. صیادمنش می توانست بهترین مهاجم من باشد اما فروش او از نظر سیاسی کنترل می شد. این بسیار ناامید کننده است که می دانید شما فقط با تیم حریف در زمین نمی‌جنگید.

۹۰

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید