قلیچ: بیرانوند جواب من را نمی‌دهد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:315689
پ

قلیچ: بیرانوند جواب من را نمی‌دهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بیرانوند محبت کرد پیراهن و دستکشش را به من داد اما باید می‌گفت که اینها را به من داده است.

وحید قلیچ

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بیرانوند محبت کرد پیراهن و دستکشش را به من داد اما باید می‌گفت که اینها را به من داده است.

به گزارش افق انلاین ، وحید قلیچ که پست‌های اینستاگرامی‌اش هر بار به یک موضوع می‌پردازد و خیلی از مواقع هم پست‌هایش جنجالی می‌شوند، اینروزها تلاش دارد تا برای یک فرد بیمار کمک جمع کند.

او پیراهن علیرضا بیرانوند و مهرداد عبدی دروازه‌بان و گلزن پرسپولیس در دربی را گرفت و به حراج گذاشت اما این پیراهن‌ها تا امروز فروش نرفته‌اند و این باعث شد تا قلیچ در این رابطه نیز یک استوری منتشر کند. او در این پست گلایه‌های هم از علیرضا بیرانوند داشت. با دروازه‌بان سابق پرسپولیس در این رابطه صحبت کردیم و او گفت: من امروز عصر حتما به خانه آن فرد بیمار می‌روم و یک پست از آنجا می‌گذارم. امیدوارم بتوانم امروز کاری بکنم.

او افزود: این شتری است که در خانه هرکسی می خوابد و اگر الان کمک کنیم پس کی باید این کار را انجام بدهیم.

او گفت: شب عید امسال من پوشالی بود. واقعا پوشالی بود. ولی یکی به من حال داد، کسی که فرد صاحب نامی در فوتبال ایران است و از من خواهش کرد که اسمش را نیاورم. من هم باید اگر کمکی می‌توانم انجام بدهم.

قلیچ همچنین در رابطه با برخی کامنت‌ها که برای او آمده و این مسئله را مطرح کردند که او می‌خواهد پول فروش پیراهن را خودش بردارد گفت: عصر به خاطر همین مسئله می‌روم به خانه آن فرد. من اگر در این ماجرا ذی نفع باشم مدیون همین فرد مریض هستم. درست است که اوضاع خود من بهتر از این فرد مریض نیست اما حرف زدم که کمکش می‌کنم و روی حرفم هستم. او به ١٠ میلیون پول نیاز دارد و الان شرایطش طوری است که با دستگاه نفس می‌کشد.

او درباره بیرانوند هم گفت: بیرانوند محبت کرد پیراهن و دستکشش را به من داد اما باید می‌گفت که اینها را به من داده است. الان هم هرچه زنگ می‌زنم و پیام می‌دهم جواب نمی‌دهد. او به جای اینکه با سروش رفیعی و کنعانی‌زادگان عکس بگذارد می‌تواند یک کلام بگوید که این پیراهن را من به وحید قلیچ داده‌ام. اگر نشود خودم یک موتور دارم آنرا می‌فروشم و به این فرد بیمار کمک می‌کنم.

وحید قلیچ درباره یکی از آخرین ویدیوهایش که در آن از امیر قلعه‌نویی حلالیت می‌طلبد گفت: من قبلاً خیلی برای امیر قلعه‌نویی زیر و رو کشیده بودم در حالی که بنده خدا بدی در حق من نکرده بود. در واقع من هم به خاطر حرف‌های که به گوشم می‌رسید این کارها را کردم و به نوعی مقابله به مثل کردم. اما امیر قلعه‌نویی واقعاً مرد است و مردانگی دارد و به همین خاطر هم خدا این همه افتخار به او داده است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید