تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست/آموزش دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی و شبکه آموزش اتفاق بیفتد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:313069
پ

تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست/آموزش دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی و شبکه آموزش اتفاق بیفتد

وزیر آموزش وپرورش نوشت:تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست و دانش‌آموزان با هدایت معلمان دروس را از طریق فضای مجازی پیگیری می‌کنند.

 به گزارش افق انلاین ، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه رسمی خود در توئیتر نوشت: ملت هشیار ایران در گذر از گردنه‌های سخت آموخته چگونه تهدیدها را به فرصت تبدیل کند. تعطیلی مدارس به معنای تعطیلی آموزش نیست. در اجرای دستور رییس جمهور با برنامه ریزی انجام گرفته دانش آموزان با هدایت معلمان دروس را از طریق رسانه ملی و فضای مجازی پیگیری می‌کنند.

به گزارش تسنیم، قرار است در جریان تعطیلی مدارس به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، آموزش دانش‌آموزان از طریق فضای مجازی و شبکه آموزش اتفاق بیفتد، برنامه زمانی آموزش دانش‌آموزان از طریق شبکه آموزش که از شنبه ۱۰ اسفند آغاز می‌شود، اعلام شده است.

از سوی دیگر برخی معلمان به ویژه در دوره ابتدایی با تهیه کلیپ‌هایی و انتشار آن در کانال اطلاع رسانی مدرسه، آموزش دانش‌آموزان را انجام داده و تکالیف آنها را مشخص و پیگیری می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید