واکنش مدیرعامل سپاهان به حکم کمیته انضباطی | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:313000
پ

واکنش مدیرعامل سپاهان به حکم کمیته انضباطی

مدیرعامل سپاهان نسبت به حکم کمیته انضباطی علیه این تیم واکنش نشان داد.

مدیرعامل سپاهان نسبت به حکم کمیته انضباطی علیه این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش افق انلاین ، حکم کمیته انضباطی در خصوص دیدار لغو شده سپاهان – پرسپولیس دقایقی قبل روی خروجی سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار گرفت و طی آن با تصمیم کمیته انضباطی، علاوه بر ۳ بر صفر شدن نتیجه بازی، سپاهان محکوم به پرداخت ۱۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی شد.

مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: فعلاً نمی‌خواهم زیاد در این مورد صحبت کنم چرا که این حکم تازه صادر شده است و ما نیاز داریم جلساتی برگزار کنیم و بعد از آن واکنش رسمی نشان خواهیم داد ولی شک نکنید که نسبت به این موضوع معترض هستیم و اعترضمان را اعلام خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه علاوه بر نتیجه بازی، سپاهان باید ۱۵۰ میلیون تومان هم پرداخت کند هم گفت: بله این لطف کمیته انضباطی به ما بود و چنین حکمی صادر کردند. ما تا یک هفته فرصت داریم اعتراض کنیم و همانطور که گفتم این کار را انجام خواهیم داد.

مدیرعامل سپاهان در مورد اینکه اگر تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف رد شود آیا از مراجع بین‌المللی مثل فیفا پیگیری خواهند داشت یا نه هم گفت: فعلاً هنوز در این مرحله هستیم و اگر اعتراض ما رد شد آن موقع درموردش تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید