به گزارش افق انلاین  اگر فکر می کنید که کفش پاشنه بلند تنها مختص خانم هاست و این تنها آنها هستند که با استفاده از این مدل کفش اعتماد به نفس شان افزایش می یابد سخت این واقعیت را مرد جوان کارمند بانکی در سیدنی ثابت کرده است ، مردی که با علاقه ی قابل توجه با استفاده از کفش پاشنه بلند سرکار می رود.

اشلی ماکسول لم، مدیر پروژه یک بانک بزرگ در سیدنی، استرالیا، در حدود یک سال است که هر روز با کفش پاشنه بلند به محل کار می آید و باور دارد این مدل کفش احساس قدرت در او ایجاد کرده است.

او که همیشه با دیدن زنانی که کفش پاشنه بلند می پوشند به قدرتمند بودن آنها فکر می کرد تصمیم گرفت حس قدرت موجود در تصوراتش را در خود نیز ایجاد کند برای همین با خرید یک جفت کفش پاشنه بلند زنانه سایز بزرگ آغاز کرد و حالا ۹ جفت از این مدل کفش ها دارد.

ایده استفاده از کفش های پاشنه بلند زنانه برای کار در سال گذشته، درست پس از آنکه اشلی از کوئینزلند به سیدنی نقل مکان کرد در ذهن او ایجاد شد.

“اشلی” در این مورد می گوید:باید اعتراف کنم که پوشیدن کفش پاشنه بلند کار سختی است اما به قدرتی که در من ایجاد می کند می ارزد و می توان سختی آن را تحمل کنم.

روزهای اول نگاه دیگران برایم سنگین بود اما به مرور با این مورد هم کنار آمدم و الان یک سال است که با کفش پاشنه بلند سر کار می آیم.

مرد پاشنه بلند پوش

برنا