مدتی است که شکیرا، نامزد جرارد پیکه مدافع باتجربه بارسلوناست و همین موضوع باعث شده تا پیکه و شکیرا یکی از جنجالی ترین زوج های فوتبالی در اسپانیا لقب بگیرند

افق :آشنایی پیکه و شکیرا به بعد از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۰ برمی گردد؛ البته در طول این مدت، فوتبال پیکه دچار فراز و نشیب هایی شده و خیلی ها معتقدند که آشنایی و نامزدی او با شکیرا، باعث شده تا فوتبالش دچار افت شود .

نارضایتی مربی بارسلونا از رابطه شکیرا و پیکه +عکس
در طول این مدت پیکه بارها از ترکیب اصلی تیم گواردیولا کنار رفته و شنیده می شد که اختلافاتی میان این شاگرد و مربی وجود دارد. با وجودی که رابطه پیکه و شکیرا باعث شد تا نام باشگاه بارسلونا هم بیش از پیش در میان کسانی که کمتر فوتبال را دوست دارند، برسر زبان ها بیفتد ، اما گواردیولا چندان موافق این موضوع نیست.

طبق گزارشی که در هفته های اخیر در رسانه های اسپانیایی بازتاب یافته و به گزارش سایت فانیک،حتی شنیده می شد که شرط تمدید گواردیولا برای تمدید قراردادش با بارسا، فروش جرارد پیکه است. و او اعلام کرد بود که اگر سران بارساپیکه را نفروشند، او قراردادش را تمدید نخواهد کرد. طبق صحبتهای گواردیولا، شکیرا، عامل اصلی پرت شدن حواس پیکه است.

اگر این روند ادامه یابد،چندان بعید به نظر نمی رسد که در ماه های آتی اخباری درمورد برهم خوردن رابطه این دو زوج جوان را بشنویم تا درامی شبیه به جدایی الکس رودریگس، ستاره نیویورک یانکیس از کامرون دیاز را به خاطر دستور مربی تیمش ،درمورد پیکه و شکیرا هم بشنویم.