خبرهایی شیرین‌تر از عسل برای پرسپولیس و یحیی  + تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:311485
پ

خبرهایی شیرین‌تر از عسل برای پرسپولیس و یحیی  + تصویر

این بازیکن به عنوان خرید جدید سرخ پوشان در نیم فصل دوم به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شد تا خط حمله این تیم تقویت شود.

مهاجم تازه وارد پرسپولیس به‌زودی یکی از ستاره‌های تاثیرگذار تیم گل‌محمدی می‌شود.
تمرین پرسپولیس خبرهایی شیرین‌تر از عسل برای پرسپولیس و یحیی  + عکس

 آنتونی استوکس به عنوان خرید جدید سرخ پوشان در نیم فصل دوم به جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی اضافه شد تا خط حمله این تیم تقویت شود.

 

در دو بازی که استوکس برای پرسپولیس به میدان رقته نشان داده علاقه زیادی به بازی در بیرون باکس دارد. نزدیک شدن به هافبک‌ها، گرفتن توپ اول، جاگیری در باکس برای گرفتن پاس بعدی و ضربه نهایی‌. شیوه‌ای که به او فرصت شوت‌زنی از داخل و بیرون محوطه را می‌دهد. این در کنار قدرت ضربه‌زنی به توپ با هر دو پا و دید مناسبش از دروازه از او مهاجم خطرناکی می‌سازد.

 

 

استوکس در بازی مقابل استقلال و الدحیل یک ضربه روانه دروازه حریف کرد که در هر دو ضربه فاصله بسیار کمی تا گلزنی داشت و روی گل دوم سرخ پوشان مقابل استقلال تاثیر مستقیم گذاشت.

روند روبه رشد این مهاجم نشان می‌دهد به زودی شاهد حضور یک بازیکن طراز اول و تاثیرگذار در لیگ و همچنین لیگ قهرمانان باشیم که گل‌محمدی می‌تواند حساب ویژه‌ای روی آن باز کند.

 

مهدی ترابی به دیدار الشارجه می رسد!

مهدی ترابی که در دیدار مقابل الدحیل دچار مصدومیت شد و در نیمه اول از زمین خارج شد، اکنون شرایط حضور در تمرینات گروهی را به دست آورد و مشکلی برای همراهی این تیم در بازی این هفته مقابل الشارجه نخواهد داشت.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید