برگ برنده ای که حریف استقلال رو می کند! + تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:311330
پ

 برگ برنده ای که حریف استقلال رو می کند! + تصویر

تیم فوتبال استقلال در حالی باید دوشنبه به مصاف نماینده عربستان برود که الاهلی روز جمعه در لیگ این کشور باید به مصاف الوحده برود .

تیم فوتبال استقلال در حالی باید دوشنبه به مصاف نماینده عربستان برود که الاهلی روز جمعه در لیگ این کشور باید به مصاف الوحده برود .
الاهلی عربستان  برگ برنده ای که حریف استقلال رو می کند! + عکس

عمر السومه ستاره سوری و کاپیتان این فصل الاهلی  که  به دلیل مصدومیت چند هفته ای از ترکیب سبزهای جده دور بود، حالا با اعلام رسانه‌های سعودی نزدیک به این باشگاه با حضور در تمرینات و رسیدن به شرایط آرمانی،  آماده حضور در دیدار حساس با استقلال ایران است.

 

این بازیکن در جریان بازی‌های لیگ عربستان با مصدومیتی روبرو شد که او را برای مدتی از تمرینات و بازی ها دور کرد تا جایی که کریستین گروس سرمربی سوئیسی بالاجبار بدون گلزن اول خود برابر الوحده امارات در اولین هفته از لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفت و با تساوی زمین را ترک کرد.

 

 

حالا در آستانه دومین بازی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال ایران در زمین ثالث خبرهای رسیده از اردوی الاهلی از بازگشت السومه به تمرینات و آمادگی او برای بازی های حساس پیش رو حکایت دارد که این خبر با توجه به سابقه موفق السومه، می تواند نگرانی هایی را برای استقلال و هوادارانش فراهم کند چون قطعا این بازیکن برگ برنده نماینده عربستان است.

 

الاهلی روز جمعه در لیگ عربستان باید به مصاف الوحده برود سپس سه روز بعد یعنی دوشنبه آینده در شهر کویت از استقلال ایران میزبانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید