مصلایی‌پور به مجارستان می رود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:311308
پ

مصلایی‌پور به مجارستان می رود

 محمد مصلایی‌پور در رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا قضاوت خواهد کرد.

 محمد مصلایی‌پور در رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا قضاوت خواهد کرد.

به گزارش افق انلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، ناصر فروتن رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور با تأیید این خبر گفت: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی از محمد مصلایی‌پور داور درجه S۱ و المپیکی کشورمان برای قضاوت در رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، دعوت رسمی به عمل آورده است.

فروتن افزود: کمیسیون داوران اتحادیه جهانی کشتی برای انتخاب داوران قضاوت‌کننده در المپیک توکیو مراحل مختلفی را درنظر گرفته است که رقابت‌های گزینشی قاره‌ای برای داوران آن قاره یکی از این مسابقات است، اما حضور داور المپیکی کشورمان در رقابت‌های گزینشی اروپا، نشان از توانمندی‌های داوران ایرانی به جهت قضاوت در رقابت‌های المپیک خواهد بود.

رقابت‌های گزینشی المپیک در قاره اروپا روز‌های ۲۶ اسفند سال جاری تا ۳ فروردین سال ۹۹ در شهر بوداپست مجارستان برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است محمد مصلایی‌پور، سعید عباسی، نیما صادقی و مهدی بشیری چهار داور درجه S۱ کشورمان هستند که می‌بایست در مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا که روز‌های ۲۹ بهمن تا ۴ اسفند در شهر دهلی‌نو کشور کشور هند برگزار می‌شود، قضاوت کنند و این داوران کشورمان عصر فردا (شنبه) راهی کشور هند می‌شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید