احتمال لغو بازی تراکتور به‌خاطر بارش برف | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:311231
پ

احتمال لغو بازی تراکتور به‌خاطر بارش برف

احتمال دارد همچون سال گذشته که یک روز فوتبال تبریز به خاطر بارش برف لغو شد، بازی فردای تراکتور و سایپا نیز تعویق شود.

تراکتور

احتمال دارد همچون سال گذشته که یک روز فوتبال تبریز به خاطر بارش برف لغو شد، بازی فردای تراکتور و سایپا نیز تعویق شود.

به گزارش افق انلاین ، بارش برف سنگین در روزهای گذشته، استان آذربایجان شرقی را تحت تاثیر قرار داده و امکان دارد منجر به تعویق بازی تراکتور – سایپا نیز بشود. در شرایطی که قرار است از ساعت ۱۶:۳۰ نشست خبری سرمربی تیم نارنجی پوش در سالن کنفرانس خبری باشگاه تراکتور برگزار شود اما حتی ممکن است بارش سنگین برف که از دقایقی قبل آغاز شده، به تاخیر در پرواز سایپایی ها نیز بیانجامد.

این در حالی است که در سال های اخیر هوای برفی، بارها منجر به لغو مسابقات فوتبال در تبریز شد. از جمله دیدار تراکتور – پاس و همچنین تقابل تیم سرخپوش تبریزی با سپیدرود رشت. سال گذشته نیز یک روز تمام بازی های استانی و دیدار دوستانه ماشین سازی – شهرداری هم لغو شده بود.

باشگاه تراکتور که از شب گذشته بلیت فروشی را آغاز کرده، هرگونه لغو بازی را تکذیب می‌کند و این موضوع را منوط به تصمیم شورای تأمین می‌داند. باتوجه به این که نقشه های هواشناسی، تداوم بارش، کاهش دما و یخبندان را برای روز جمعه نیز پیش بینی کرده‌اند، باید دید که مسئولان برگزاری بازی چه تصمیمی خواهند گرفت.

نکته مهم این که ورزشگاه یادگار امام در قسمت کوهستانی تبریز واقع شده و طبیعتاً انجام بازی و دسترسی به استادیوم برای هواداران بسیار سخت  خواهد بود.

همچنین بارش برف باعث شد تا باشگاه تراکتور محل نشست خبری را تغییر دهد و در هتل کایا برگزار کند که همین موضوع نشان از وضعیت آب و هوای تبریز دارد.

منبع: ورزش سه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید