۲۲ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:311225
پ

۲۲ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان

فرماندار سلسله اسامی ۲۲ داوطلب تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان را اعلام کرد.

اسامی ۲۲ داوطلب انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان

فرماندار سلسله اسامی ۲۲ داوطلب تایید صلاحیت شده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان را اعلام کرد.

شریف خسروی اظهار داشت: یحیی ابراهیمی، جعفرعلی امامی، وحید حسنوند، سجاد حقیابی، اکبر  حیدری، ابراهیم حیدری مقدم، داود داودی، علی رستمیان، رضارضایی، علی رضایی، محمدامین رضوانی، حمیدرضا شیرواند، حشمت الله صادقی، علی باقر طاهری نیا، امیر حمزه عزبری، عزیز عسگری، حمیدرضا کاکولوند، محمد حسین محمدی، روح الله محمدی، عبدالعلی مرادی، حسین ولی پور و جهانشاه مردانی ۲۲ داوطلب تایید صلاحیت شده برای حوزه انتخابیه شهرستان های سلسله و دلفان هستند.

وی با بیان اینکه افراد تایید صلاحیت شده از تاریخ ۲۴ بهمن به مدت یک هفته اجازه تبلیغات دارند، عنوان کرد: در مجموع ۸۳ صندوق در شهرستان سلسله به منظور رای گیری در نظر گرفته شده است که به ازای هر صندوق پنج تا هفت نفر هیات اجرایی، یک نفر بازرس و به ازای هر ۱۰ صندوق یک نفر سربازرس  و برای هر صندوق هم ۲ تا پنج نفر عوامل نظارت حضور دارند.

خسروی با بیان اینکه برای هر صندوق یک نماینده فرماندار یا بخشدار تعیین شده خاطرنشان کرد: حداقل سه نفر نیروی نظامی یا انتظامی نیز برای امنیت هر صندوق در امر انتخابات مشارکت دارند.

وی افزود: در مجموع بیش از یکهزار نفر در امر برگزاری انتخابات شهرستان دخیل هستند.

شهرستان های سلسله و دلفان یک حوزه انتخابیه محسوب می شوند و یک نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.

منبع: ایرنا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید