فوتبالیست‌های بزرگ معتاد به مواد مخدر جهان را می‌شناسید؟! +تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:311203
پ

فوتبالیست‌های بزرگ معتاد به مواد مخدر جهان را می‌شناسید؟! +تصویر

در دنیای فوتبال بسیاری از بزرگان بوده‌اند که در دام اعتیاد گرفتار شدند. ورزش ۱۱ – در دنیای فوتبال احتمالا با اخبار تکان دهنده‌ای نظیر مصرف مشروبات الکلی توسط بازیکنان اروپایی و محرومیت‌های سنگین علیه آنان روبرو شده‌اید، اتفاقی که در این باره وین رونی ستارۀ سابق انگلیس و منچستریونایتد پرچمدار آن بود؛ اما بیش […]

دیگو مارادونا

در دنیای فوتبال بسیاری از بزرگان بوده‌اند که در دام اعتیاد گرفتار شدند.

ورزش ۱۱ – در دنیای فوتبال احتمالا با اخبار تکان دهنده‌ای نظیر مصرف مشروبات الکلی توسط بازیکنان اروپایی و محرومیت‌های سنگین علیه آنان روبرو شده‌اید، اتفاقی که در این باره وین رونی ستارۀ سابق انگلیس و منچستریونایتد پرچمدار آن بود؛ اما بیش از این‌ها اعتیاد دائم برخی ستارگان فوتبال به مواد مخدر از همه این‌ها ترسناک‌تر است!

 

دیگو مارادونا
دیگو مارادونا

مشخصاً همگی از اعتیاد سنگین دیگو مارادونا افسانه‌ای به کوکائین مطلع هستیم؛ اتفاقی که باعث شد تا او اختالات عصبی و روحی عجیبی را پیدا کند، اما سوال اصلی این است که آیا دیگر بازیکنان بزرگ معتاد به مواد مخدر را می‌شناسید؟!

 

۱_ مارک بوسنیچ

مارک بوسنیچ
مارک بوسنیچ

ستارۀ خوش‌چهرۀ سال‌های دور فوتبال استرالیا و باشگاه چلسی که طرفداران زیادی را در کشورمان بابت آن نبرد جنجالی برابر تیم ملی کشورمان پیدا کرد، به دلیل اعتیاد سنگین به کوکائین و مصرف روزانه ۱۰ گرم از این مادۀ خطرناک، برای مدت‌ها از سوی باشگاه چلسی با محرومیت روبرو شد!

 

۲_ رنه هیگوئیتا

رنه هیگوئیتا
رنه هیگوئیتا

دوست صمیمی پابلو اسکوبار که در زمینۀ مصرف مواد مخدر اسیر این دام شد، روزهای بسیار تلخی را سپری کرد! تا جایی که کارش به افسردگی حاد کشیده شد و به شکلی عجیب از این اتفاق ترسناک نجات پیدا کرد و امروز به عنوان مربی دروازه‌بان در فوتبال آسیا فعالیت دارد.

 

۳_ آدریانو

 

 آدریانو
آدریانو

سوپراستار برزیلی سابق اینتر و برزیل، نه تنها در زمینۀ اعتیاد به مواد مخدر شناخته می‌شود، بلکه این روزها در قامت یک توزیع کننده و قاچاقچی در برزیل شناخته می‌شود که حسابی اعتبار او را نابود و خدشه‌دار کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید