به گزارش افق انلاین ، با جدایی دراگان اسکوچیچ از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، علیرضا منصوریان جدی‌ترین گزینه جانشینی او است تا به جای بهنام سراج که به صورت موقت سرمربی تیم است؛ به نیمکت آبادانی‌ها برسد.

اما زنگ خطر برای محمدرضا مهاجری به صدا در آمده و تیم فوتبال نساجی به دنبال گزینه جانشینی محمدرضا مهاجری است. مهاجری این روز‌ها بابت عملکرد ضعیف خود با مسئولان باشگاه نساجی به مشکل خورده که شنیده می‌شود این باشگاه مازندرانی به حسین فرکی پیشنهاد داده است. همچنین نساجی در صورت ادامه روند کسب نتایج ضعیف توسط مهاجری نیم نگاهی به  علی دایی سرمربی سابق سایپا تهران دارد.

طبق شنیده‌ها به غیر از نساجی، تیم گل گهر سیرجان و صنعت نفت آبادان هم خواهان به خدمت گیری سرمربی سابق پیکانی‌ها یعنی حسین فرکی هستند و  این در حالی است که صنعت نفت روی حضور علیرضا منصوریان در آبادان حساب ویژه‌ای باز کرده است.

با این حال سه تیم در آستانه اخراج سرمربیان خود هستند که به احتمال زیاد این ۲ گزینه راهی یکی از این ۳ تیم خواهند شد چرا که به نظر می‌رسد حسین فرکی فعلا تمایلی به مربیگری در لیگ برتر تا انتهای لیگ نوزدهم نخواهد داشت.