فرهاد مجیدی: بازیکن فوتبال در هیچ کجای دنیا در استادیوم خانگی‌ اش از ماموران امنیت ورزشگاه کتک نمی‌ خورد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:310110
پ

فرهاد مجیدی: بازیکن فوتبال در هیچ کجای دنیا در استادیوم خانگی‌ اش از ماموران امنیت ورزشگاه کتک نمی‌ خورد

سرمربی استقلال بیان کرد بازیکن فوتبال در هیچ کجای دنیا در استادیوم خانگی‌اش از ماموران امنیت ورزشگاه کتک نمی‌خورد و این اتفاق مایه خجالت و شرمساری است.

پس از تساوی ۲-۲ استقلال و پرسپولیس در دربی برخورد نیروی انتظامی با عارف غلامی و سیاوش یزدانی از حواشی عجیب این دیدار بود که نیروی انتظامی به طور بی رحمانه و بی دلیلی این دو بازیکن استقلال را به شدت کتک زدند و موضوع جالب هم این است که تاکنون هیچ کدام از مسؤلان واکنشی نشان نداده است.

به گزارش فارس، فرهاد مجیدی با انتقاد از برخورد با سیاوش یزدانی و عارف غلامی دو مدافع این تیم در بازی دربی اظهار داشت:

بابت نتیجه مساوی دربی از تمام هواداران عزیز استقلال عذرخواهی می‌کنم. اما از بازی مهمتر، بی‌احترامی و رفتار ناشایستی بود که علیه عارف و سیاوش انجام شد. شاهدان به من گفتند که تعداد زیاد ماموران یگان ویژه و خشونتی که علیه بازیکنانم انجام دادند، خیلی تلخ و ناراحت کننده بوده. باید با عامل این بی‌‌تدبیری برخورد شود.

وی افزود: بازیکن فوتبال در هیچ کجای دنیا در استادیوم خانگی‌اش از ماموران امنیت ورزشگاه کتک نمی‌خورد و این اتفاق مایه خجالت و شرمساری است. متاسفانه به من گفتند که علایق رنگی یکی از آقایان مسؤول در این ماجرا بی‌تاثیر نبوده که امیدوارم واقعیت نداشته باشد. منتظر دلجویی و عذرخواهی رسمی از عارف و سیاوش هستیم.

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • فوتبال مدرن-کلاسیک ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۸
    0 0

    با شنیدن این اخبارِ شگفت انگیز، یاد دیالوگِ اون پلیسی افتادم که پنجاه سال پیش در فیلم کیمیایی از کلانتری سیروس اومد جلوی حمّامِ نوّاب و با دیدن جسدِ پتوپیچیده ی “کریم آق منگل”، که قیصر زده بودش و در رفته بود، گفت: «دیگه دوران این کارا تموم شده!»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید