سرمربی معروف خارجی لیگ برتر، عریان در پارتی شبانه؛ فسادی که جنجال به پا کرد! +تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:309257
پ

سرمربی معروف خارجی لیگ برتر، عریان در پارتی شبانه؛ فسادی که جنجال به پا کرد! +تصویر

سرمربی یکی از تیم‌های لیگ برتر در حال تلاش برای خروج هرجه سریع‌تر از ایران است.

فوتبال
سرمربی یکی از تیم‌های لیگ برتر در حال تلاش برای خروج هرجه سریع‌تر از ایران است.

بحث فساد اخلاقی سرمربی و دستیاران خارجی سابق یک باشگاه پرطرفدار تهرانی این روزها از گوشه کنار شنیده می‌شود. شنیده‌هایی که البته جزئیات آنها عجیب و غریب است. ظاهرا آقای سرمربی که نتایج خوبی هم با تیم باشگاهی‌اش گرفته بود، کارهای عجیبی می‌کرد.

براساس شنیده‌های روزنامۀ فرهیختگان، سرمربی معروف، باشگاهش را مجبور کرده بود تا چندین بلیت CIP برای او تهیه کنند تا در اختیار دختران اسپانیایی مدنظرش قرار بدهد و آنها را به تهران بیاورد تا در هتل محل اقامتش از آنها پذیرایی کند! باشگاه مذکور هم که تحت فشار هواداران قرار داشت مجبور به قبول این کار شده بود.

شاهدان البته یک اتفاق جالب دیگر را هم نقل می‌کنند، ظاهرا روز قبل از یکی از مسابقات، آقای سرمربی که خانواده‌اش هم در تهران نبودند تصمیم می‌گیرد از یک دختر پذیرایی کند و هتل به او اجازه این کار را نمی‌دهد که سرپرست باشگاه مجبور به پادرمیانی می‌شود. حتی می‌گویند سرمربی جنجالی مذکور تصویری عریان از خودش را برای یکی از دختران فرستاده و این تصویر دست یکی از بازیکنان رسیده و او هم عکس را به باشگاه داده است؛ بازیکنی که یکی از نفرات مورد غضب سرمربی وقت تیم بود! به جز سرمربی اما دستیاران او هم از این‌گونه کارها بی‌نصیب نبودند.

روزنامۀ فرهیختگان
ظاهرا آنها هم اجازه داشتند چند بلیت را در اختیار دختران خارجی قرار دهند و آنها را به تهران بیاورند. دخترانی که البته با عنوان «همسر فلان مربی» به تهران می‌آمدند! شنیدن جزئیات چنین اتفاقاتی بدون شک آزاردهنده است به‌ویژه آنکه بدانیم وضعیت تیم مذکور هم از نظر مالی چندان مساعد نیست و بدهکاری فراوانی به سرمربیان، بازیکنان و حتی هتل‌ها دارد.
ورزش۱۱
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید