سولسشایر: روی جذب یک یا دو بازیکن در حال کار کردن هستیم/ کلوپ ۴ سال طول کشید تا لیورپول را بسازد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:308351
پ

سولسشایر: روی جذب یک یا دو بازیکن در حال کار کردن هستیم/ کلوپ ۴ سال طول کشید تا لیورپول را بسازد

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد می‌گوید این باشگاه در فرصت باقی‌مانده نقل‌وانتقالات زمستانی روی جذب یک یا دو بازیکن کار می‌کند.

سولسشایر: روی جذب یک یا دو بازیکن در حال کار کردن هستیم/ کلوپ 4 سال طول کشید تا لیورپول را بسازد

به گزارش افق انلاین ، اولگنار سولسشایر که شاگردانش پس از دو شکست متوالی مقابل تیم‌های لیورپول و برنلی در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، یکشنبه شب در دور چهارم جام حذفی انگلیس میهمان ترانمیر دسته چهارمی هستند، گفت: برای ما فرقی نمی‌کند که حریف‌مان چه کسی است، برای همین باید تمرکز کنیم و بازی مدنظرمان را انجام دهیم. دو باخت موالی اتفاق خوبی نیست اما می‌توانیم دوباره به راه‌مان ادامه دهیم. باید در بازی بعدی‌مان با ذهنیت درستی به میدان برویم و به آینده نگاه کنیم.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ درباره انتقاداتی که به وی و تیم تحت‌هدایتش می‌شود، یادآور شد: ما نمی‌توانیم واکنشی به انتقاداتی که می‌شود، داشته باشیم. به هر حال همیشه انتقاد هست و ما باید با استفاده از آنها ذهنیت خود را قوی‌تر کنیم. من، باشگاه و کادرفنی به لحاظ روانی خیلی قوی هستیم و به چیزی که باور داریم، تأکید داریم. من به کاری که داریم می‌کنیم، ایمان دارم. تمامی مکالماتی هم که بین من و مدیران باشگاه انجام شده، مثبت بوده است. یورگن کلوپ چهار سال طول کشید تا لیورپول را بسازد. امیدوارم هواداران و منتقدان هم ببینند کاری که ما می‌کنیم، درست است.

وی درباره بازسازی ترکیب منچستریونایتد و فعالیت این باشگاه در نقل‌وانتقالات زمستانی اظهار داشت: اگر لازم باشد خانه‌ای را خراب کنید، نباید اول از سقف شروع به خراب کردن کنید، چون ما روزهای بارانی داشته‌ایم که آرزو می‌کردیم ای کاش سقف‌ خانه‌مان سرجایش بود اما به هر حال نمی‌توانیم پنهان شویم. ما همچنان روی جذب یک یا دو بازیکن در حال کار کردن هستیم، بنابراین باید ببینیم که آیا باشگاه می‌تواند انتقال‌‌شان را عملی کند یا خیر.

سولسشایر در پایان درباره وضعیت مهاجم گلزن تیمش اظهار داشت: در حال حاضر رشفورد تحت یکسری درمان است. مارکوس هوادار واقعی منچستریونایتد است و می‌خواهد به ما کمک کند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید