معوقه های استقلال، دغدغه بزرگ سازمان لیگ | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:308212
پ

معوقه های استقلال، دغدغه بزرگ سازمان لیگ

دو دیدار معوقه استقلال به دغدغه سازمان لیگ فوتبال تبدیل شده است.

به گزارش افق انلاین ، حالا که نمایندگان ایران بعد از جلسه مدیران شان با دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا قبول کردند که در رقابت های لیگ قهرمانان شرکت کنند، سازمان لیگ فوتبال کار سخت تری برای برنامه ریزی مسابقات خواهد داشت.

مهم ترین موضوعی که برای سازمان لیگ وجود دارد برنامه ریزی برای دو دیدار معوقه استقلال در جام حذفی و لیگ برتر است. دیدار با سپاهان در یک چهارم نهایی جام حذفی و دیدار با فولاد در هفته هفدهم لیگ برتر که هنوز استقلالی ها برگزار نکرده اند و مشخص نیست چه زمانی این دو مسابقه انجام می شود.

با توجه به پر بودن تقویم مسابقات فوتبال داخلی سازمان لیگ برای اینکه دو مسابقه مذکور را در لابه لای بازی ها بگنجاند به مشکل خورده است. از طرف دیگر با توجه به تغییر میزبانی و میهمانی تیم های آسیایی احتمالا شاهد مشکلات بعدی نیز در این خصوص خواهیم بود.

مجموعه این اتفافات با توجه به اینکه لیگ برتر باید هرطور شده در پایان اردیبهشت ماه و قبل از اردوی تیم ملی برای دو مسابقه با عراق و بحرین به پایان برسد، ممکن است مسئولان سازمان لیگ نتوانند مسابقات را به پایان برسانند و باید دید چه اتفاقاتی در این خصوص رخ می دهد.

ورزش۳

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید